Menu

Nie chce pić

Moja Ola ma 5 miesięcy i nie chce pić ani wody ani herbatki. Zastanawiam się czy mogę podać jej jakiś sok?

tami
 619  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

lilique
Taki bardzo rozrzedzony wodą sok myślę, że mogłabyś dać.
panidomu
Mój synek też nie chciał pić ani wody ani herbatki, ale byłam nieugięta. W końcu zaakceptował wodę. Może warto jeszcze poczekać zanim dasz sok.
paula80
Możesz dać sok – chociaż to za dużo powiedziane – wodę zabarwiona sokiem. I najlepiej używaj soku gerbera. Są pewniejsze. Czasami próbuj jednak dac samą wodę, bo to na pewno lepiej dla takiego malucha. Może się jej odmieni jeszcze.
maxima
Moim zdaniem śmiało możesz dawać rozwodniony sok. Córcia jest w takim wieku, że spokojnie. Lepszy na pewno sok niż odwodnienie.
kasia13_archiwum
A jak ja karmisz? Podajesz butelke czy jeszcze piersia?
kasia13_archiwum
Pytam, bo jesli jeszcze karmisz piersia (twoja mala ma 5 miesiecy) to nie potrzebujesz jej nic dodatkowo podawac.
Jezeli zas karmisz butelka to mozesz podawac soczki. Soczki sa ok. Ale sprobuj je rozrzedzac, np woda. (40% soczku i 60% wody). Sproboj tez np soczek jablkowy pol na pol z herbatka koperkowa. Smakuje dobrze, nie jest za slodkie, i jest dobre na trawienie.
norbik
Mój synek jak tylko chciał pić to domagał się piersi nic więcej nie pił.Lekarka powiedziała że jeśli jest na piersi to nie ma powodu do niepokoju.Dopiero jak skończył14miesięcy zaczął pić z kubka niekapka ale tylko wodę niegazowaną-żadnych soków.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.