Menu

Nie chce pić mleka z butli w nocy

Wszystkiego naj dla wszystkich mamusiek. Mój mały brzdąc skończył 7 miesięcy. Wypija na noc butlę mleka (220 ml), dopija mlekiem z cyca. Ostatnio budzi się co 1-1,5 godz , i tak przez całą noc. Karmię piersią ale juz chciałabym przejsć na butelkę w nocy lub oduczyć wogóle picia. A przez to częstsze budzenie jestem w dzień nieprzytomna zwłaszcza że chodzę do pracy. Pytanie co robić? Jak nie dam cyca to strasznie płacze a znów nie chcę by obudziło mi starszego dziecka.

asiek7
 617  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie karmienie nocne budzenie się dziecko

Odpowiedzi

piasekpustyni
Wydaje mi się ze Maluch nie tyle jest głodny co potrzebuje Twojej bliskości i obecności. Mój też ma 7 mies. i od urodzenia był dokarmiany butlą bo nie miałam pokarmu, a karmiłam do 4mca i wcale cyca przez ostatni miesiąc już nie chciał.
Strasznie duzo je Twój Bobas, mój by pękł jakby miał zjesc 220(grins), max 130 w dzień i w nocy rzadko kiedy 160 przez półsen, bo kręci się z głodu, więc daję, a wstaje raz, góra dwa razy w nocy.
Jak mozesz to napisz mi prywatną wiad. co i ile dajesz Małemu jeść w ciągu dnia. Ile waży i mierzy?
ściskam(kwiatek)(prezent)
Anemona
moja tez ma 7 miesiecy i w nocy juz nie je ostatni posiłe je o 22. Ale ona jest na modyfikowanym i krowim. samego mleka nie wypije musi być zagęszczone kaśzą albo kleikiem.
a od dwóch dni budzi sie z płaczek co godzinę czy dwie, uspokaja sie jak włożę jej cumel. Ale to chyba przez zeby. (pout) ( dziś obudziła się uśmiechnięta o wpół do 5 (krejzolka) wzięłam ją do łóżka tuliłam aż zasnęła ale z godzinę leżała i o dziwo nie płakała)

Może dawaj wiecej jeść w ciągu dnia
JustiSam
Moze to zeby? moja tez sie budzi czesto, mimo ze przesypiala kiedys nawet 8 godzin. Tez sie zastanawiam co jest grane. Smoka nie chce wiec cyc podsuwam i kimam dalej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.