Menu

nie jadek

mam problem moja córka za parę dni będzie miała 5 miesięcy i od 3 dni odmówiła przyjmowani innych pokarmów niż mleko . czy to obiadki czy deserki czy nawet herbatka wszystkim pluje lub całkiem zamyka buzie i nie chce jeść .A przedtem wszystko jadła i to w bardzo dużych ilościach i nigdy nie było problemu (placze)(placze)

lola86
 488  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko odżywianie

Odpowiedzi

andziabuziak
MOŻE TO CIEPŁO NA NIĄ TAK SPRAWIA :)
ale dobrze że mleko pije :D
mammma
to prawdopodobnie przez upały. dbaj tylko by regularnie piła. a jak nie przejdzie, to do lekarza (niech obejrzy Malutką, tak na wszelki wypadek).
karolincia
nie dziwię sie w taki upał zresztą ona ma 5 miesiecy dopiero podstawą jej żywienia powinno być jeszcze mleczko, zupki, deserki to dopiero poznawanie nowych smaków i konsystencji, nic na siłę
isiorek
może to pogoda. moja ma inaczej, mleka tylko liźnie ;) natomiast dużo pije soczków, oczywiście rozrabiam cwaniarze wodą. no i ma 16-stego skończone 4 miesiące i nie wprowadziłam jeszcze innych rzeczy niż soczki
xkasiulax
Moja tez jest niejadkiem ...jak zaczęły sie dość gorące dni nie chce jeśc,a mleczko pije tylko w nocy ma 9 miesięcy........... dziecko je tyle ile potrzebuje jeśli nie traci na wadze to nie ma się czym martwic apetyt wróci (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.