Menu

Nie lubię Cię, idź sobie... - przykre słowa z ust dziecka

Dzieci mają różne nastroje. Wśród tych wszystkich cudownych, zdarzają się również gorsze. Czasem, kiedy czegoś dziecku zabronimy, lub coś jest nie po jego myśli, potrafi powiedzieć słowa, które nas dorosłych często zabolą. Czy zdarzyło wam się od dziecka usłyszeć jakieś przykre słowa? Jeśli tak to jakie, w jakiej sytuacji i jak na to zareagowałyście? Podzielcie się doświadczeniem.

Ania
 2271  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie słowa wychowywanie dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
Hi hi hi...:) U nas jest dokładnie tak samo, jak u @Dadzi (grins)(grins)(grins)
mamaMaksa
Mój Maks jest na etapie buntu i czego bym nie zrobiła czego bym nie powiedziała to i tak jestem zła głupia mama a ja go kocham i tak:)
Anciacia
czasami jak jej czegoś zabronię to lecą teksty w stylu "nie lubie Cię" - opdowiadam jej "trudno, za to ja ciebie kocham"
Majaaaaaa0000
moja niunia jak jej coś nie wychodzi lub jej na coś nie pozwolę to mówi ""be niunia" nie wei mczemu , a ja wtedy mówie sliczna niunia moja mama kocha swoja niunie...i jej przechodzi...:)
aniol
mojemu zdazylo sie powiedziec ze mnie niekocha to ja mu ze ja go bardzo kocham i po paru razach przeszlo i juz tak niemowi .raczej chodzi i mowi mamo kocham cie jestes piekna poglaszcze i popatrzy wiesz jestes sliczna ...ale jak sie mocno wscieknie to powie ze mnie nielubi ale po minucie wraca i mowi ze zartowal i daje buziaka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.