Menu

Nie mam już siły

Dziewczyny jestem w 22 tygodniu ciąży i calusieńki czas wymiotuję – wzięcie do ust czegokolwiek to gwarancja tego, że za chwilę będe w toalecie. I chudnę. Na razie -1,5 kg. Strasznie się martwię czy bobaskowi niczego nie braknie – wizytę u lekarza mam w piątek – ale odchodzę od zmysłów. Czy miałyście też takie dolegliwości?

biedronka
 599  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

holka1709
Ja tak miałam jak nosiłam Justynkę. Wymiotowałam jak kot. Non stop. Nie było nawet mowy o oddaleniu się od toalety. Koszmar. Ale potem przeszło i zaczełam normalnie przybierac na wadze. Jak się bardzo niepokoisz to dzwoń do lekarza i przełóż wizytę na wcześniej.
moniaka
Ja co prawda takich dolegliwości nie miałam, ale na Twoim miejscu zgłosiłabym się zaraz do lekarza. Niebezpieczne nie są same wymioty ale to że możesz się odwodnić – siebie i maluszka. Może potrzebna będzie kroplówka... Nie zwlekaj z tym. I nie myśl, że chcę Cię nastraszyć – nie to po prostu dla Waszego dobra!
ivka
Dla pocieszenia Ci powiem, że moja przyjaciołka też schudła w ciąży zamiast przytyć a synka urodziła zdrowiutkiego i całkiem sporego! :) Ale do lekarza lepiej idź.
alicja
witam:)moja kolezanka miała podobny przypadek i poszła do lekarza dostała tabletki i po nich jej przeszło wiecej juz nie wymiotywała. jesli jest mozliwosc to nie czekaj do piatku idz predzej do lekarza
kasia13_archiwum
Wiem, ze akupunktura pomaga bardzo dobrze.
Poza tym herbatka imbirowa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.