Menu

Nie mam pomysłu...

W tym miesiącu odchodzimy 3 rocznicę ślubu... Zwykle sprawialiśmy sobie jakieś prezenciki, lub przyjemności - w tym roku jakoś zupełnie skończyły mi się pomysły jak uczcić taki dzień? Chciałabym, żeby było miło ! podsuńcie mi jakiś pomysł!

ivka
 582  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

rocznica ślubu

Odpowiedzi

jolks28
Może po prostu jak dzieci pójdą spać przygotuj jakąś ekstra kolację - coś czego jeszcze nie jedliście, może z afrodyzjakami... poszukaj na necie przepisów - stwórz odpowiedni nastrój i po prostu daj poczuć mężowi jaki jest dla Ciebie ważny - czasami to znaczy o wiele, wiele więcej niż jakiś prezent, który odłozy zaraz w kąt.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
maxima
Kolacja to świetny pomysł, ale koniecznie muszisz zadbać o atmosferę - może jeszcze jakiś romantyczny film?
artanis
Mężczyzna i romantyczny film?:) Jeśli chcesz przygotować jakąś niespodziankę, zrób coś dla niego. Możesz na przykład (jeśli masz taką możliwość) wysłać dzieci do babci, a wieczorem, gdy mąż wróci z pracy... Przygotuj mieszkanie, stwórz niesamowity klimat, możesz np. porozklejać w domu strzałki, które będą prowadziły do waszej sypialni, a na każdej napisz jak wiele dla Ciebie znaczy - nie kuś się o romantyzm, raczej na pochlebstwa plus odrobinę erotyzmu. Sypialnie udekoruj, możesz na łóżko dać satynową bądź atłasową nażutę (równie dobrze radzi sobie obrus;p), zrobić nastrojowe światło, puścić dobrą, relaksującą muzykę i na owym łóżku czekać w ladnej bieliźnie w towarzystwie dobrego szampana, przekąsek i olejku do masażu. Dokarmiając go owocami, upijając szampanem, masuj całe jego ciało i mów jaki jest wspaniały i jak wiele wnosi w Twoje życie. Następnie proponuje wspólną kąpiel, a dopiero potem odpoczynek oglądając wspólnie film i rozmawiając jakie to szczęście, że macie siebie. Mężczyźni są wzrokowcami, pamiętaj o tym!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.