Menu

Nie miła niespodzianka

Witam w Nowym roku, dla mnie jednak zaczął się bardzo nie miło, ale zacznę od początku.Sylwestra spędzałam w domu z rodziną, po północy wyszliśmy na ulicę puszczać petardy i złożyć życzenia sąsiadom.tam spotkaliśmy naszych drugich sąsiadów, którzy wybierali się z życzeniami do nas, więc ich zaprosiliśmy, małe przyjęcie było w pokoju, a że oni palą to pozwoliłam na palenie w kuchni,tam przy mikrofalówce leżał mój portfel a w nim 350 zł.,jakież było moje zdziwienie kiedy oni wyszli, a ja spojrzałam do portfela a tam brak 300 zł, ą że taka sama sytuacja miała już raz miejsce, dokładnie rok temu i była wśród tych"gości"pewna osoba, więc wczoraj poszłam do nich by z tym kimś porozmawiać, ale go nie zastałam, więc poprosiłam by przyszła do mnie, ale się nie zjawiła, więc dziś poszłam tam jeszcze raz, ale nikt mi nie otworzył, napisałam wiadomość na nk, ale nadal nic i nie wiem czy mam dalej czekać, próbując to załatwić miedzy sobą, czy wziaść portfel bo tam na pewno są odciski palców złodzieja i zgłosić całe zajście policji?Jak postąpić, nie złapałam złodzieja za rękę?

lwica
 830  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat kradzież

Odpowiedzi

Zana
OD 250,- TO JUŻ SPORAWA SĄDOWNA ...TO EWIDENTNA KRADZIEŻ ...TZN DLA NAS NAWET 1,- TO KRADZIEŻ ALE MÓWIĘ OD JAKIEJ SUMY TO SPRAWA KTÓRĄ SIĘ POLICJA ZAINTERESUJE .... NIE POPUŚĆ !!!!!!!
Lwiczka
(kwiatek) Ja bym najpierw postraszyła że bylam na policji, mam odciski palców itp i wiem kto i jeśli pien. otrzymam np do wieczora to wycofam zeznanie itp. czasem szybciej a nóż pskutkuje;)
Zana
po krótkim zastanowieniu również poopieram lwiczkę (grins)
daryjka87poznan
Lwiczka (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) A swoją drogą swinia naprawde z tego kogos.
Magdzik
Skoro tak się zachowują, to ewidentnie mają coś na sumieniu. Popieram @Lwiczkę(kciuki) Aha, i ja bym tam chodziła do skutku, aż otworzą(grins)
lwica
I to mnie najbardziej boli, że kogoś ugościsz, a potrafi zrobić taką rzecz, dodam ,ze ta osoba nie zrobiła tego z braku pieniędzy bo pracuje za granicą i to już bardzo długo, cały czas się zastanawiam jak tak można i komu można zaufać?I teraz bardzo mocno się zastanowię nim kogo zaproszę, to przecież chore!!!!!!!!!!!!!!
Marta050709
idz na plicje,bo jeszcze oni zglosza ze ich nachodzisz,pozniej ty zgosisz kradziez i policja moze podejrzewac ze to zemsta z twojej stony bo oni byli pierwsi
Marta050709
tym bardziej ze zaznaczylas przedzial wiekowy od 13 do 18 lat
lwica
Przedział wiekowy tylko tak zaznaczyłam bo nie znalazłam większego, ta osoba ma około 25 lat
agucha44444
tak jak pisza dziewczyny idz na policje.Hamstwo nie zna franic!!!!!!!
martus1988
są ludzie i parapety.......... mimo, że ufasz komuś to tak może zrobić ....... świństwo(pout)
xkasiulax
a ja bym na policję nie zgłaszała....sama zrobiłabym porządek (awve) ...zadymę taką,że wszyscy by się dowiedzieli!!!!!(aniol)
xkasiulax
...jak można,ukraść coś,sąsiadom osobie bliskiej........nawet złodziej,ma honor i okrada jak najdalej!!!-oczywiście złodziejstwo trzeba tępić!!!!!(zlosc)
monique25
WSPÓŁCZUJE ZNAJOMYCH :/

zgłosiłabym na policje ze względu że to nie poraz pierwszy jak napisałaś
madzer123
ja bym nie zgłaszała tylko koniec nie utrzymywałabym z nimi kontaktów a tak pzry okazji skoro raz cie okradli to po co zapraszasz ich ponownie dziwne to dla mnie troche
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.