Menu

nie mogę namówić męża na sesję zdjęciową z dzieckiem

Chciałabym zrobić sesję, ale nie mogę namówić mężą, ogólnie on jest zawsze otwarty na wszelkie propozycje, ale nie wiem co mu że tak powiem odbiło, że nie chce ze mną pójść na profesjonalną sesję z maluszkiem. Proszę dajcie mi jakieś argumenty żebym mogła go przekonać......

dzonsons
 318  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem sesja zdjęciowa

Odpowiedzi

kama86
Mozesz go przekonac tylko szczera rozmowa.
Moze nie lubi byc fotografowany? A moze zwyczajnie go popros aby dal sie namowic.
tlolek
a nie możesz zrobić sesji tylko dziecku? to także świetna pamiątka.
mój luby też oporny na tego typu pomysły, ledwo się dał namówić na sesję ślubną, ciążową i po urodzeniu Córki ale to chyba tylko dla tego że jego Siostra ją wykonywała i głupio mu było odmówić takiego prezentu
Beatka9316
Porozmawiaj z nim poproś go może się w końcu zgodzi a jak nie to sama zrób sobie sesję z dzieckiem albo samemu dziecku :) Niczym innym jak rozmową go nie przekonasz :) życzę powodzenia i mam na dzieję, że się zgodzi :)
renata29
Jak nie chce to nie.Ja bym nie chciała takich wymuszonych zdjęć.
alinagj1o2
Sama bym na taką sesję nie poszła ,bo nie lubię takich sztucznych zdjęć .Wcale nie uważam że mi z tego powodu odbiło ,czy mojemu mężowi który też by nie poszedł.
Mamy wiele pięknych zdjęć które sami robimy i upamiętniają ważne i wesołe wspólne rodzinne chwile .Nie znaczy to że jestem przeciwna takin sesjom . Moi synowie też takie mają co jakiś czas bo są w modelingu .Ale to ich wybór .Zdjęcia mają bardzo ładne jednak wolą zdjęcia takie prywatne zrobione przez siebie .
dzonsons
dziękuję kochane
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.