Menu

Nie mogę się wybrać do pracy

Moja córka zawsze wyczyje kiedy wstaję do pracy i oczywiście wstaje ze mną. I się zaczyna. Nie moge się zająć przygotowaniem do pracy bo ona chce żebym siedziała z nią. Nie działaja, zabawki, bajki tylko mama. Czy macie podobny problem?

Matina
 486  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie praca dziecko

Odpowiedzi

artanis
A ile lat ma Twoja córka?:)

No ja mam to samo, też zawsze razem wstajemy. Na szczęście zazwyczaj działa puszczenie bajki, Grześ leży sobie jeszcze u mnie w łóżku i ogląda, a ja w tym czasie się "robię", potem ubieram go i wychodzimy do przedszkola.
Gdy bajka nie działa, biorę go ze sobą do łazienki. Ja się maluję a on np. "czesze" mi włosy siedząc na pralce. Robi to na szczęście bardzo delikatnie;) Trzeba zwyczajnie dziecku jakieś absorbujące zajęcie znaleźć. Tobie z córką będzie łatwiej, bo ja synowi nie zaproponuje wspólnego "malowania" się przecież:D
Matina
Moja córeczka ma prawie 22 miesiące.
artanis
@Matina to weź ją do łazienki, posadź na pralce, czy jakimś innym wysokim miejscu, daj pędzel do pudru jakiś stary, albo kup zestaw pędzelków najtańszych i niech się maluje z Tobą:) Tzn. "Maluje" bo jej pędzelki będą czyste;) Możesz też pozwolić jej "umalować" mamę - czyli przejechać takim czystym pędzlem po twarzy. Wiesz jaka to radocha? A Ty masz czas na siebie, łączysz przyjemne z pożytecznym:)
Matina
Tego jeszcze nie próbowałam artanis, ale spróbuję.
artanis
@Matina, no ja sama mieszkam z moim synkiem, gdyby nie takie kombinację to chyba nic by mi się w domu nie udało zrobić:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.