Menu

nie może spać

Mam pytanie czy któraś z mam zna może sposób lub zabobon , czary lub tym podobne na nie spanie maluszka w nocy . Mój mały siostrzeniec ma 5 miesięcy i w nocy śpi łącznie ok 4 godzin z przerwami , dodam że w dzień jest bardzo aktywny i tylko ma dwie drzemki po 1 godzinie więc nie myli mu się dzień z nocą . W nocy jest spokojny i dodam że nie jest głodny . Mamy które są przeciwne znachorstwu PROSZĘ o nie komentowanie , nie chcę kłótni tylko kąkretnych odpowiedzi

rudagibalska
 583  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko spanie

Odpowiedzi

avilla1209
ja tylko dam jeden pzykld!moj syn jak spal mi tyle co ten maluch opisywany!np.kladlamgo o 19 i wstawal o 24 wyspany bawil sie i takie tam do 5,6 rano ja bylam niezywa wiec poszlam do ekarza przepisala mu witamine d i po kilku dniach stosowania wszystko wrocilo do nory!
rudagibalska
To dodam że on się najada i ok 20 stej usypia i po 2 godzinach pobudka tak do północy i znowu ok godzinki i znowu wstaje i leży i nad ranem godzinka i wstaje ranny ptaszek ok 6-stej
avilla1209
ja nie wiem o co chodzi !ja porostu poszlam do lekarza powiedzialam co i jak i tak to zalatwiljezeli maluch bierze wit d to przyczyny musza byc inne!
Juli1303
są po prostu takie dzieci co mało śpią i już.żeby nasze zachowanie zależało od zabobonów...ehh
Beki
Tabletki nasenne (kciuki)
Magdzik
Nie wierzę w żadne zabobony. Skoro w nocy za krótko śpi, to proponuję przetrzymać go w dzień, tak by miał tylko jedną drzemkę, to wtedy w nocy dłużej pośpi(kciuki)
aga24
Beki tylko nie tabletki nasenne(zlosc)
babooshka
Tu czary nie pomogą a bardziej zaszkodzą, to Twoje dziecko, nie masz pojęcia w co je byś wpakowała używając czarów czy innych guseł, istnieją b. poważne konsekwencje takich czynów które maja wpływ na późniejsze życie dziecka...(nigdy)
babooshka
(aha i nie doczytałam ostatniego zdania dlatego skomentowałam...)
A poza tym lepiej tak jak napisała @atena wprowadzić regularność i powtarzalność czynności,dziecko czuje wtedy się bezpiecznie. Poza tym ten stan powinien się niedługo zmienić.
xkasiulax
Tabletki nasenne (smiech) ....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.