Menu

nie robienie kupki przez dziecko

hej dziewczyny moja mała nie robiła kupki od trzech dni, czy dałybyście jej na moim miejscu czopka do pupci czy te jeszcze poczekałybyście? jakie czopki jak coś polecacie?

oleandra
 237  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie czopki dla dzieci

Odpowiedzi

renata29
Ale tak po prostu nie robi czy się męczy ? Bo to zasadnicza różnica.I podstawowa kwestia : w jakim jest wieku i jakie mleko pije?
oleandra
Nie robi po prostu kupki, ma jeden i pół roku i bebilon....
oleandra
dziękuję anu80
Madzika
nie dawaj czopka tylko podaj produkty rozluźniające stolec. z czopkiem warto poczekać gdyż organizm się przyzwyczaja do pomocy. a 1 i poł roku to już duże dziecko więc będziesz widziała że coś boli i jest nie tak. nie daj sobie wmówić że leki na wszystko pomogą lepiej zmiana diety.
Beatka9316
Poczekaj na razię... Jeśli nie męczy się to na razie nie dawaj. Spróbuj może. kupić suszone śliwki na noc do kubka włożyć 4 góra 5 śliwek i zalać letnią wodą tak aby całe były zanurzone i przykryj talerzykiem. I rano na czczo podaj dziecku do wypicia trochę tej wody powinno pomóc.
Beatka9316
U mojej córci jak miała koło 5 miesięcy też był taki problem to słoiczek akurat pomógł i Dicoflor... Ale była dużo młodsza ale zawsze można spróbować tego słoiczka może akurat
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.