Menu

nie śpi:(

Od jakiegoś czasu mój półtoraroczny synek budzi sie w nocy. Kładę go spać ok. 20, gdy jest już bardzo zmęczony i śpi do godz. 12,1 w nocy i sie budzi. Do tej pory nigdy tak nie było ładnie przesypiał noce i nie wiem skąd taka zmaina teraz.W dzień też nie śpi długo bo ma jedną drzemkę w południe tak k. godzinki. Jest to bardzo męczonce bo mały jak sie obudzi to nie śpi dwie trzy godziny. Zaznaczam że to na pewno nie są ząbki poniewaz ma ich już 16, a na te ostatnie jeszcze za wcześnie... może któraś mama miała podobnie?

jolla30
 570  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie sen dziecko

Odpowiedzi

Aneta50209
Moja ma roczek i też odwala takie numery ze spaniem (smutna) Kładę ją tak o 2o.30 pośpi do 2 potem idzie spać dopiero ok 4 lub 5 ( w tym czasie wierci się chodzi po łóżku i po mnie, jęczy, gada itp itd) i śpi do ok 8 oczywiście przebudza się w tym czasie kilka razy. Ja też sposobu na to nie mogę znależć(placze) Widocznie trzeba ten okres jakoś przetrzymać. Powodzenia życzę (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
ADAMSKA98
mój ma 19 miesięcy i nie pszesypia teraz calej nocy
jolla30
dzieki nawzajem:)
Nula139
Moja ma 16 miesięcy i na palcach mogłbym zliczyć przespane nocki.
Pozostaje nam cierpliwie czekać aż dzieciaczki wyrosną i zaczna całe nocki przesypiać.
Agnieshka76
Mój ma 14 m-cy i jeszcze ani jednej nocy nie przespał całej. Chociaż budzi się coraz rzadziej. Może niedługo nadejdzie taka noc. Maże o tym już ponad rok.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.