Menu

Nie wiedzą jak trzeba gotować jajka - czyli czy jak to jest z gotowaniem

Aż dwóch na trzech Brytyjczyków nie potrafiłoby ugotować jajka.
Przeciętny dorosły Brytyjczyk zjada około 8 jajek miesięcznie, ale aż 69 procent ankietowanych przyznaje, że nie wiedzą, jak długo powinno się prawidłowo gotować jajko na miękko (3 do 5 minut), zaś 3 procent twierdzi, że idealne jajko na miękko jest gotowe przed upływem minuty!


A jak jest u Was z gotowaniem? Umiałyście gotować zanim wyszłyście za mąż, czy dopiero będąc już żoną uczyłyście się technik gotowania?:)

artanis
 901  7

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Ja tez od malego pomagalam mamie w gotowaniu... Pozniej to moja dusza eksperymentatorki... :)
Dlatego od malego wciagam rowniez moje dziewczyny do zajec w kuchni... w tym takze gotowanie i pieczenie...
Pixelka
Zanim wyszłam za maż to miałam taki swój zestaw potraw, które wychodziły mi dobrze - pomidorowa, kotlety schabowe z ziemniakami, żurek, mielone a potem zakupiłam sobie grubą książkę kucharską i jakoś się oswoiłam z gotowaniem. Dzisiaj już nie ma rzeczy niewykonalnych.
Maria25
Jeśli chodzi o obiady to raczej nie robiłam, w sumie nie miałam możliwości, gdyż w tygodniu byłam w szkole a ww weekendy mama gotowała, ale uwielbiałam robić jakieś udziwnione kolacje, często były to potrawy z piekarnika.. po ślubie nie miałam problemów z gotowaniem, właściwie to bardzo to lubię a najważniejsze że wszystko smakuje mężowi :)
kasia13_archiwum
Inna sprawa... ze zawsze mialam kontakt z przeroznymi kulturami, a co za tym idzie potrawami typowymi dla danej kultury...
A ze jestem osoba, ktora lubi sie uczyc i poznawac co nowe rzeczy, eksperymentowac... no to moja wiedza sie tylko mogla poszerzac...
Jak wychodzilam za maz (22 lata) to umialam bardzo dobrze gotowac... a w malzenstwie jeszcze sie ulepszalam... :)
Misia80
Totalne beztalencie kulinarne:)))to byłam ja jak mieszkałam z rodzinką.Nauczyłam się gotować dopiero jak się przeprowadzilismy "na swoje",bo sytuacja mnie do tego zmusiła a telefon do mamy nie raz był zagrzany:)))a co fajniejsze to spodobało mi się eksperymentowanie w kuchni:)(przed gotowniem broniłam się niegdyś jak przed ogniem:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.