Menu

Nie wydaje wam się że nastała moda na dziecko :))

praktycznie wszystkie moje znajome maja juz drugie dziecko albo są aktualnie w ciąży .

judyt89
 787  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem moda na dziecko

Odpowiedzi

JUSTYLKA
fajna moda(cukierek)
Paulinka1701
Ponoć teraz jest jakiś okres ,że więcej dzieci sie rodzi chyba co 30 lat tak jest :P:P
irekzboralski
mnie jeszcze nie "dopadła"ale coraz częściej o tym myślę.....wszędzie widzę albo "brzuszki"albo "wózki"(grins)(grins)(grins)(grins)
Paulinka1701
Tylko z drugiej strony zeby na tej "modzie" dzieci nie ucierpialy bo ktos zrobi sobie dziecko bo jest modnie (pout)
Paulinka1701
Albo to są lata namiętności (grins)(grins)(grins)
Mandarinios
oj to fakt, że widać dużo brzuszków:) szczególnie teraz, kiedy zimowe płaszcze poszły w kąt:) ale nie nazwalabym tego modą:) tak jak wcześniej było juz napisane jest wyż demograficzny a tak poza tym poprawił się status materialny wielu rodzin i mogą sobie pozwolić na kolejne dziecko czy dzieci...
Mandarinios
"LATA NAMIĘTNOŚCI" dobre, muszę zapamiętać:):):):):)
Nicoletta
to nie jest chyba moda tylko "szał wpadek"
bo wiele moich znajomych (nie ukrywam,że włącznie ze mną)
są w ciąży.. nieplanowanej ..a nie dla tego,że poszły za modą :p
Tosia
to tylko wyz demograficzny to nic dziwnego standard do iles tam lat :)...
Lexi
Dokladnie tak jak pisza dziewczyny, dzieci sie teraz rodzą rodzicom z wyżu demograficznego, dlatego ich tak dużo (aniol)
neliteli
słyszałam,że teraz jest taki napór na to ,żeby przed trzydziestką dorobić sie wszystkiego: domu z ogródkiem, samochodu i dzieci.,co nie oznacza ,że tak jest naprawdę. My gdybyśmy wcześnie nie wpadli z naszym pierwszym dzieckiem , które ma juz 5 lat nie zdecydowalibyśmy się jeszcze na drógie choć było wiadomo ,że będziemy je mieć.Zrobiliśmy naszego synka równiez dla naszej starszej córki,żeby miała kogoś bliskiego i żeby różnica wieku ich nie podzieliła. Mój ojciec ma dwójkę rodzeństwa i praktycznie wysyłaja tylko sobie kartki świateczne pomiędzy nimi jest 20 lat różnicy...
slodkadagusia
wiecie co? wydaje mi sie ze to nie moda na dziecko tylko to ze byla dobra sytuacja na rynku pracy. dlatego ludzie zaczeli starac sie o dzieci bardziej. a gdy nastal kryzys gospodarczy i wiekszosc ludzi stracila prace to juz niestety nie da sie tego odwolac. zostaly dzieci i brzuchy tylko teraz jak je wychowac? skoro sie nie ma pieniedzy?
slodkadagusia
moj partner jak sie do mnie przeprowadzil to szukal pracy przez 5 miesiecy dopiero teraz dostal jakas prace! a ja jestem w 5 miesiacu ciazy. wiec to naprawde nie jest moda na brzuszki!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.