Menu

nie za często??

mój Wiktorek (9tygodni ma) w dzień i często w nocy domaga się cycusia co 2 godz.,czasem tylko się zdarzy,że w nocy obudzi się co 4godz.i jest głodny..nie wiem czy nie za często się domaga,może coś jest z moim pokarmem??

madusia
 488  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta karmienie niemowlę pobudki

Odpowiedzi

antenkarad
Ja karmiłam co dwie w dzień a w nocy budziła się tylko raz koło 2.
kasia13_archiwum
To jest normalne... Szczegolnie u tak malego dzidziusia... Moje cory do roku czasu budzily sie 2 do 4 razy, a w wieku twojego synka tez tak co 2 godz. a czasem to nawet co godz... Takze wszystko w normie...

A dziecko wola do piersi z wielu roznych wzgledow...

glod, pragnienie, potrzeba bliskosci, potrzeba ssania, poczucie bezpieczenstwa, kiedy ida zabki...

Takze jeszcze przed toba wiele takich faz, ze dziecko bedzie raz rzadziej i potem znow czesciej wolalo cyca w nocy...
A pomysl o tym, ze w nocy jest najwartosciowszy pokarm i nocne karmienie podtrzymuje wspaniale laktacje...
aniapaulo26
mojego malego jak byl malutki to karmilam co 2 do 3 godzin w nocy tez.on jest jeszcze maly i potrzebuje.wiec uwazam ze z pokarmem masz wszystko dobrze,ja do tej pory do malego wstaje co 3 godz w nocy do malego
itaka
ja karmiłam 20 miesięcy i moja mała zachowywała sie przez ten czas jak noworodek... więc dawałam jej cycka na żądanie przez prawie 2 lata... za nic nie zmieniłabym decyzji !! 2h przrwy to i tak dużo w porównaniu z moją mała Mają :)
ODYNIECKA
Piersią, a nawet i butelką według najnowszych opinii lekarzy, karmi się na żądanie tak często jak dziecko potrzebuje. Pamietaj Kochana, że dziecko nie tylko traktuje pierś jak jedzenie ale też jak picie. Ja karmiłam synka prawie rok. pamietaj również, że wtrzecim miesiącu jest dziecko ma naturalna potrzebę zwiekszenia ilości jedzenia i czasami wydaje się, że domaga sie piersi cały czas.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.