Menu

NIE ŻALUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!

DZISIAJ ODWIEDZIŁAM SWOJEGO PRACODAWCE ABY POPROSIĆ GO O TRZY M-CE URLOPU WYCHOWAWCZEGO TZN DO KOŃCA WRZEŚNIA 2009. ALE ON MI POWIEDZIAŁ ZE CHCIAŁ ZAPROPONOWAĆ MI ABYM WZIĘŁA URLOP WYCHOWAWCZY DO KOŃCA ROKU , DO KOŃCA ROKU PONIEWAŻ KOŃCZY MI SIĘ UMOWA O PRACĘ. POWIEDZIAŁ MI ŻE OSOBA KTÓRA ZASTĘPOWAŁA MNIE PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI UMIE JUŻ WSZYSTKO TO CO JA I DLA FIRMY BĘDZIE BARDZIEJ WYDAJNIEJ JAK TYLKO JEDNA ZOSTANIE -OCZYWIŚCIE PADŁO NA NIĄ!!! POWIEDZIAŁ MI ŻE TRZEBA ZDAWAĆ SOBIE SPRAWĘ ŻE PO TAKIM CZASIE NIEOBECNOŚCI W FIRMIE ZACHODZĄ ZMIANY, CZYLI ZROZUMIAŁAM TO TAK JAKBYM ŹLE ZROBIŁA ŻE ZASZŁAM W CIĄŻE , ALE JA TEGO NIE ŻAŁUJĘ CHOCIAŻ NIE MAM DO CZEGO WRACAĆ. JEST MI PRZYKRO ŻE TAK ZOSTAŁAM POTRAKTOWANA, ALE CÓŻ TRZEBA ŻYĆ DALEJ!!!!!POZDRAWIAM WAS KOCHANE MAMY , MUSIAŁAM SIĘ WAM WYŻALIĆ !!!!!!

kaniastka
 752  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie płakać dziecko

Odpowiedzi

martus1988
NO nie dziwie sie TOBIE ale ja jeszcze bym powiedziala pare slow mu na odchodne za takie potraktowanie .... no coz zyjemy w idiotycznym kraju w ktorym sie tylko mowi a nic nie dziala by takim dyskryminacja powiedziec w koncu STOP
JUSTYLKA
DURNY SZEF(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) Ależ polityka prorodzinna(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Mandarinios
I nie żałuj ciąży a żal to niech Ci będzie Twojegopracodawcy, że jest takim beznadziejnym człowiekiem... Wiele dużych firm i koncernów dąży teraz do kolejnej mody "z zachodu" czyliprzedszkola przyzakładowe, dodatkowe jednorazowe zapomogi dla pracownic,które urodziły czy pracowników, którzy zostali tatusiami, dłuższe urlopy, korzystniejszy podział pracy ( więcej w domu)itp. Dlatego mu podziękuj boktowie czy dzięki temu nie trafi Ci się coś owiele lepszego :) TRzymam kciuki:) a tak na marginesie nie będziesz miałą tego stresu, żeby maleńkie dziecko zostawiać i wracać po macierzyńskim:)
Mandarinios
przepraszam za błędy ale klawiatrua wysiada :) a spacja szczególnie :)
moput
Przykro mi, że tak Ci się ułożyło ale tak jak piszesz w tytule: nie żałujesz i nie żałuj. Chwile z dzieckiem są niezastąpione i nie da się do nich wrócić!!! Ja jestem na kolejnym dwuletnim urlopie wychowawczym i chociaż czasem mam dość, chciałabym iść do pracy, do ludzi, wspomóc budżet domowy to cieszę się, że mogę tak w pełni uczestniczyć w rozwoju moich maluchów :) Szkoda, że nie masz umowy na czas nieokreśleny, bo mogłabyś wtedy iść na wychowawczy nawet właśnie na 2 lata. Niestety, pracodawcy często wykorzystują zajście w ciąże do pozbycia się pracownika. Trzymam kciuki byś znalazła lepszą pracę a póki co ciesz się każdą chwilką z maluszkiem.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Paulinka1701
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) co za szef....
mammma
olej dupka. ja też wylądowałam w domu na dłużej niż planowałam. i nie żałuję ani jednego dnia spędzonego z córką. może Twoja następna praca będzie fajniejsza lub lepiej płatna. kilka moich znajomych też znalazło się w identycznej sytuacji. pomyśl też, że kiedyś Twoja nastepczyni też zajdzie w ciążę i też dostanie kopniaka. wiem że żal po takiej sytuacji pozostaje na długo ale pomyśl o "szklance do połowy pełnej"- przed Wami cudne letnie dni i tym się ciesz :))
Kordelia
Rozumiem,że jest Ci przykro. Bardzo nieładnie zachował się Twój szef(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) , ale niestety często takie są właśnie realia. Ciesz się chwilami spędzonymi z dzieckiem, bo one są niezastąpione, a nową pracę znajdziesz i to może nawet lepszą. Pozdrawiam(awve)
kaniastka
DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA OTUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sophia666
głupek jakiś, trzymaj się mocno(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.