Menu

Niechce jasnej odpowiedzi bo to niemozliwe raczej jest z waszej strony!!!

Witam Was Drogie netMamusie:) Co niektóre znają mnie i Mój beznadziejny przypadek ( od bardzo długiego czasu próbuje mieć dziecko z mężem i NIC).
Ale............................. Kochane netMamy mam do Was pytanie ( bo do lekarza niemam jeszcze co z tym iść, bo jest za wcześnie i itak będzie kazał przyjść za jakiś czas). A więc: 15 maja dostałam okres, który u Mnie trwa 6 dni, ale ta miesiączka była troszke dziwna bo jednego dnia była drugiego nie a ostatnie trzy dni to wogóle mogłabym chodzić bez podpaski, i po trzech dniach od skończonej miesiączki zaczęłam mieć dziwne upławy takie troszke zabarwione krwią( było tak przez dwa dni i się skończyło) potem to już tylko białe upławy i była ich spora ilość, a przy tym miałam i mam ból w dole brzucha i w dole pleców tak jak na miesiączke ( tylko że ten ból wystąpił po tych zabarwionych krwią upławach - ale naprawde było ich mało). I Ja do tej pory mam ten ból, jajniki mnie kłóją( chyba to one), a przed wczoraj doszły wrażliwe piersi a dokładnie sutki. A do okresu mam jeszcze troche czasu. Szczerze mówiąc dla Mnie jest to bardzo dziwne. I myśle sobie że może w końcu Mi się udało z dzidziusiem, ale nie będe tego pewna dopóki nie zobacze maleństwa na usg. Kochane powiedzcie co Wy o tym myślicie???

Pixi
 1207  39

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie planowanie dziecka

Odpowiedzi

avialle
cierpliwości :) i raczej zrezygnuj z używek i alkoholu, bo a może.. :D
aniula
ja tez trzymam kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) ale zrob jak radzi womennn(kciuki)(grins)
Pixi
(grins) Wiecie mam taką cichą nadzieje że a może to w końcu jest teraz Mi pisane...
aniula
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Magdzik
@Pixi...nie chcę Ci robić nadziei, ale... ja też tak miałam(grins) Pierwsza miesiączka była właśnie taka "dziwna", ale kolejnej już nie dostałam... poszłam do lekarza i stwierdziła 6 tydzień(smiech) Także trzymam kciuki(kciuki)
Pixi
Madzik a jak u Ciebie było z objawami po tej ostatniej miesiączce, było coś podobnego jak u Mnie ?
Kordelia
Ja też trzymam kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki) , bo może to w końcu to(prezent)
flame123
(prezent)(prezent)(prezent)
becia05
jestem nowa więc nie znam twojego jak to określiłaś beznadziejnego przypadku ale dokładnie wiem jak to jest gdy chce się mieć bobasa i niestety nic z tego. My próbowaliśmy ponad 3 lata i jak widać na mojej fotce mamy śliczną laleczkę więc i za ciebie trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok(grins)
Pixi
Jak Was mogę o to prosić to naprawde trzymajcie za Mnie kciuki bo jest Mi to bardzo potrzebne teraz :)
Pixi
Dobrze zrobiłam że tutaj napisałam :) Do Was Moje Kochane netMamusie... Ja nikomu o tym nie mówiłam, nawet mężowi bo niechce kolejny raz robić Mu nadziei a wiem jak bardzo On chce dziecka i jak bardzo to wszystko przeżywa... A Ja Kocham Go bardzo i chce Mu dać dziecko...
Magdzik
@Pixi czułam się podobnie :))) Doszło jeszcze ogólne zmęczenie i osłabienie. O 18. mogłam chodzić już spać(grins) Nic mi się nie chciało i w ogóle byłam bardzo ociężała i ospała(grins)
monikazabrze
u mnie dokładnie te same objawy zakończyły się ciążą :)
Pixi
(prezent)(prezent)(prezent) jesteście naprawde kochane(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) brawo dla Was
Pixi
Boże może w końcu!!!!! Przepraszam że tak bardzo okazuje swoje emocje tutaj, ale nikomu oprócz Was niechce tego mówić...
Magdzik
@Pixi po to jest Netmama i przyjaciółki tutaj (grins)
Pixi
Wiem o tym mamamai, ale troszke się boje kolejnego rozczarowania. Wiem że jak dostane ten okres to i tak się rozczaruje ale... Tak poważnie mówiąc po tylu miesiącach starań i nadziei to już sama niewiem co robić(pout)
Magdzik
po to *są (awve)
Pixi
KaSiA13 te pierwsze stresujące tygodnie przeżywałam juz pare razy i niechce ich już więcej, a o tych ostatnich marze :)
Agnieshka76
Trzymam kciuki żeby się udało życzę Ci tego z całego serca(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.