Menu

niedziela

Niedziela to przewaznie dzien odpoczynku(dla niektórych) jak spędzacie ten dzień?? wiadomo do kościołka(jak to woli) obiadek, no wlasnie co potem? my przeważnie jedziemy do tesciow i siedzimy tam do wieczora (kawka i te inne sprawy)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)

Anemona
 768  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dzien wolny

Odpowiedzi

ADAMSKA98
oczywiście obiad ,a potem spacer niekiedy wypad w gości ,
Martuska
oczywiście spacerek, a później wyjazd do znajomych lub to teściów, albo byczymy sie (grins)(grins)(grins)(grins)
mammma
ja często w sobotę i niedzielę nadrabiam zaległości z tygodnia, głównie w kategorii prace domowe ale także staram się zrobić coś dla siebie. a obiad, spacer, czasem kościół, czasem hipermarket to w zasadzie standard. niestety moja kasia ostatnio nie chce chodzić do kościoła, bo nie można tam biegać ani piszczeć.
tworek0309
Z niedzielkom różnie bywa po obiadku jak jest w domciu to idziemy na spacer lub mały wyskok do przyjaciół. a czasami spędzamy ja z mojimi rodziczmi.
Zana
nie lubie niedzieli bo nie ma BrzydUli (grins)(grins)(grins)(grins)

a tak powaznie to co druga jest wspólna i wtedy wspólny objadek,spacerek o ile pogoda dopisuje ,do znajomych lub sami ich zapraszamy ...lub po prostu na kanape i oglądamy jakiś filmik :-)...
Anemona
z prac domowych to ja tylko myje gary po obiedzie (krejzolka)
Tak mnie rodzice wychowali a ze mieszkam u nich to nawet nie moge nastawnic pralki (pout)
Bo dzien święty trzeba świecić (grins) czyli leżeć do gory du**
Anemona
Zana ale sobotę uwielbiasz bo lecą powtórki z całego tygodnia(grins)
Tez to oglądam ale ostatnio zaniedbałam(pout)
Anemona
a jak bym nie mial dziecka w domu to niedziele bym z łózka nie wychodziła
Milki
do kościółka później rosołek sprzątanie drugie danie pozmywać, później mecz wizyta u teściow spacerek grzybki tv kolacja kąpiel łóżko a później hehe no wiadomo co...
Zana
@Anemona ...no fakt w sobote wszystkie ...ale aż taką desperados nie jestem,nie rajcuje mnie oglądanie 2 razy (całe szczęście)....(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Anemona
(smiech)(smiech)(smiech)
anulaw
mój ślubny cały tydzień pracuje więc niedziela jest dla rodzinki,czyli my i nasze smyki.Jak jest ładnie a dzieciaki zdrowe to wypad za miasto.
daryjka87poznan
My w niedziele zawsze próbujemy gdzies wyskoczyc czy to do rodzinki, znajomych albo chociaz zapraszamy kogos do siebie. (grins)
emiliab
My naprawdę odpoczywamy i się lenimy. Po obiedzie rodzinny spacer, kawa i ciacho. Przed telewizorem spędzamy resztę czasu. Czasami idziemy w odwiedziny do naszych sąsiadów którzy prowadzą bar.
amelializak
a dla mnie zaden dzien nie jest odpoczynkiem,czasami w niedziele leniuchuje albo jezdzimy....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.