Menu

Niedziela przed telewizorem - tak czy nie?

Oglądanie telewizji to niewątpliwie jedna z najbardziej uniwersalnych rozrywek i sposobów spędzania wolnego czasu. Jedni ją kochają - inni nie znoszą i w ogóle nie oglądają. Zdarzyło Ci się już spędzić niedzielne popołudnie lub wieczór przed telewizorem? Sama czy z rodziną? Wolisz taką rozrywkę czy preferujesz raczej aktywniejszy sposób spędzania wolnego czasu w niedzielę?

Telewizję w dni wolne oglądam

NetMamaTeam Team
 778  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport telewizja czas wolny

Odpowiedzi

amalka
Ciężko było zaznaczyć jednoznaczną odpowiedź...

Ostatnio każdą wolą chwilę spędzamy na działce (grins) Nasza klasyczna niedziela wygląda tak- poranna higiena, wspólne śniadanie i kawka z mężem, szykuję Juniora na spacer (prasowanie i takie tam) i wyganiam chłopaków z domu, oddając się jednocześnie kucharzeniu (oczywiście nadrabiam w między czasie serialowe zaległości z całego tygodnia hehe), chłopaki wracają, jemy obiadek i... działka/ spacer/jakaś wycieczka/ sala zabaw (jeśli pogoda marna)/ wizyta u Drugiej Mamy... Po powrocie Krzysio ćwiczy pisanie, liczenie, szlaczki a wieczorem urządzamy sobie seanse kinowe. Odgrzewamy często stare baśnie, filmy, bajki. W tygodniu mało mamy czasu dla siebie, bo oboje z mężem wracamy po 19ej (mąż czasem po 22giej) Niedziela jest zawsze rodzinna (no i połowa soboty lub cała jeśli nie pracujemy) i nie spędzamy jej przed telewizorem, ale skłamałabym twierdząc, że nie oglądamy TV.
amalka
Ach! No i nasz rzutnik nieśmiertelny. Uwielbiam takie wieczory (kciuki)
sara77777
Zdecydowanie wolimy przebywać na świeżym powietrzu,.Jak pogoda nie dopisze wtedy trochę Tv obejrzymy ,nie ukrywam. jednak preferujemy aktywnie spędzany czas.
karolcia514
Sobota i niedziela to sa takie dwa dni gdzie czas z rodzina przewaznie spedzamy po za domem :)
lizzy11
No u mnie niestety przed telewizorem - od 3 dni mam ospę, mój ukochany synuś mnie zaraził, ale mąż z synkiem z pewnością nie będą siedzieć w domu, albo do ogródka do rodziców albo na spacerek do lasu... Tylko ja uziemiona w domu i już szału od wczoraj dostaję... A przez te dwa dni to w sumie tv tylko jakies 20% mojego czasu zajął, zdecydowanie wolę książki :)
renata29
Jak jest coś interesującego to oglądam :) Obecnie niedzielne wieczory zajmują mi dwa seriale.Najpierw oglądam "Przepis na życie" a później "Głęboką wodę" :)
migotka24
Jeśli jesteśmy w domu to czasem oglądamy cała rodziną bajki na mini mini... szczególnie uwielbiamy oglądać sezamkowy zakątek i przygody słoniczki Eli. Swietne bajeczki z morałem :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.