Menu

Niegrzeczne dzieko - czyli właściwie jakie

Jak byście zdefiniowały pojęcie "niegrzeczne dziecko"? Czy takie dzieci w ogóle istnieją? Czy ich zachowanie wynika z chęci poznania świata, z testowania granic do jakich się mogą posunąć itd? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 1331  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

zachowanie wychowanie

Odpowiedzi

Kordelia
Właściwie to trudno jest określić kiedy dziecko jest niegrzeczne, a kiedy po prostu ruchliwe i ciekawe świata :)
beatka7623
U mnie niestety jest tak jak u @geodzi :) Moja Wiki jest wulkanem energii O słuchaniu nie ma mowy Do tego jest bardzo samodzielna co niestety kończy się prawie zawsze źle :/ Jest przekochana czasem ...jak coś chce :)I mam nadzieję że z wiekiem jej to przejdzie Jeśli nie to znaczy że jest po prostu niegrzeczna :) Ja jednak wychodzę z załozenia że każdy wiek ma swoje prawa Jedna dzieci sa bardziej ruchliwe inne mniej Tak już po prostu jest :)
Magdzik
A u mnie jest identycznie, jak u @Beatki :) Moja córka to diabeł wcielony pod postacią aniołka :) Nie słucha, robi na przekór, wszystko sama, sama, sama... Taka Zosia Samosia:)
MiJa
phi... a ja mam x2 (smiech)
racjooleq
A moja definicja niegrzecznego dziecka - pomijajac okresy buntu między 2-18 rokiem życia - to takie krtóemu akurat nie po drodze z rodzicami - czyli - jak akurat rodzic ma inny plan na daną chwile (chce akurat ugotować obiad a nie bawić się z dzieckiem) niż dziecko to wówczas dziecko nazywamy niegrzecznym.
Coś w tym jest, nie?:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.