Menu

niejadek

hej dziewczyny. oto moje pytanie!!!! mój synek za 4 dni skończy 5 miesięcy od początku jest karmiony butelką jak skończył 4 miesiące to zaczęłam zagęszczać mu mleczko kaszką bananową i kleikiem potem wprowadzałam mu słoiczki wszystko było ładnie do momentu kiedy zaczęłam mu dawać kaszkę malinową wtedy dostał wysypki na buźce i pediatra powiedziała żebym przestała mu wszystko dawać przez jakieś 2 tygodnie i żebym tylko dawała mleko z kleikiem i tak zrobiłam. krostki zeszły i postanowiłam znowu rozszerzać mu dietę ale niestety mój synek teraz oprócz mleczka z kleikiem nic nie chce jeść daje mu gotowaną zupkę sama robię na skrzydełku z marchewką i odrobiną kaszki nie smakuje mu krzyczy i nie chce jeść słoiczków też nie chce jabłuszka czy marcheweczki już nie wiem co mam zrobić żeby znowu zaczął jeść takk jak kiedyś przecież niedługo same mleczko z klikiem mu nie wystarczy. może też miałyście taką sytuacje????

Malwinka
 631  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie niejadek

Odpowiedzi

Malwinka
a smakują jej słoiczki????
emila2606
a ja dorazam cierpliwość i nie rezygnować :)
Basia1980
Może spróbuj słoiczki ajeśli nie to należy uzbroić się w cierpliwość:) a może poprostu będzie tadkiem niejadkiem:) Z moja siostrzenicą było podobnie na początku jadła wzystko a potem przestała i do dzisiaj są problemy z nakarmieniem jej a ma 2 lata. Może taki jego urok:)
Malwinka
nie rezygnuje ale mu nic nie smakuje nawet ostatnio dałam mu chrupka kukurydzianego i krzywił się strasznie i nie zjadł:(((
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.