Menu

Niejadek

Dziewczynki pomocy, moja mała nie chce nic jeść oprócz cyca. Tzn cieszę się, ze chce jeść moje mleczko, ale strasznie mało przybiera na wadze i muszę ją dokarmiać, ale ona nic nie chce, płacze, wygina się, odpycha łyżeczkę lub smoczek. Już nie wiem co robić. Macie jakieś sposoby na niejadka?

bobasekm
 645  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

bobasekm
5,5 miesiąca
anulaw
A jaki jest jej przyrost wagowy ,bo może ci się tylko wydaje że mało przybiera.?
domiska
tak naprawde dziecko na piersi roznie przybywa na wadze niektore bardzo duzo iwygladaja jak ,,przekarmioe paczuszki,,a niektore malutko i tyle!! jezeli je piers i nie chce nic wiecej to znaczy ze nie czuje glodu, takie dziecko nie da sobie krzywdy zrobic i jak jest glodne to daje o tym znac! nie ma co jej na sile dokarmiac
bobasekm
Niby nie powinnam zmuszać do jedzonka, ale skoro praktycznie nie tyje to mam ją dokarmiać, tylko pytanie JAK?
Dzięki dziewczynki za szybką odpowiedź (kwiatek)
domiska
bobasekm-co to znaczy praktycznie nie tyje?? ile przybiera?? konsultowalas dokarmianie z lekarzem??
bobasekm
Anulaw 6 tygodni temu mała ważyła 5490, a we wtorek na szczepieniu 5740.
bobasekm
Domiska właśnie lekarka powiedziała, ze muszę ja dokarmiać. Mamy też skierowanie na badania zeby sprawdzić czy nie ma anemi (choc na dziecko z anemią nie wygląda).
domiska
moja tez tyle przybierala na wadze srednio 300 raz na 6 tygodni ,nikt nigdy nie kazal mi jej dokarmiac,skonsultuj to z innym lekarzem-bo gdyby ona sie nie najadalala to by jadla . dziecko sobie krzywdy nie da zrobic i o jedzonko zawola.
bobasekm
Dzięki Dziewczynki (kwiatek)
anulaw
Mnie też wydaje się że nie ma powodów do obaw.Ale jak masz skierowanie na badanie to lepiej zrobić dla spokojności sumienia.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.