Menu

niejadek

witam wszystkie mamy mam kłopot ze swoja córką która ma rok Od pewnego czasu nie chce jeść podstawowych rzeczy które jej zrobie np:kaszki, zupki ,mleka itp I mnie to martwi ze nie chce jeść nie wiem co mam już robić Byłam z nią u lekarza no miała troszkę zaczerwienione gardełko dostała leki Ale nie mam żadnego poprawy w jedzeniu już nie wiem co mam robić Az się płakać chce WIEC PROSZĘ O POMOC CZY KTOŚ Z WAS TAK MIAŁ ????

majeczka
 912  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie niejadek

Odpowiedzi

aneta1262
moje tez sa nie jadki czasami to mi rece opadaja... bo wymyslam cuda na kiju a one nie jedza... obecnie sa chore ale jak imsie polepszy kupie cos na apetyt ... dostaja tran ale nie dziala...
mamciamajki
Chyba wszystkie Maje to niejadki. Mam ten sam problem i niestety nie potrafię Ci pomóc.
nikordia
mój syna ma 13miesięcy i też nic nie chcę jeść!też próbowałam już chyba wszystkiego :zagadywania,dałam mu łyżeczkę,pozwalałam nawet grzebac w jedzeniu żeby tylko jadł ,ale nic nie przynosi skutku.no ale mój to chociaż mleko lubi wypić ,a po za tym to nic::/
mam cichą nadzieję ,że w końcu mu przejdzie i zacznie jeść!czego życzę i Twojemu dziecku(kwiatek)
Renatka2019
Mój synek (20 miesięcy) właśnie tak ma od dwóch tygodni. Prawie nic nie chce jeść, więc robie mu tylko de dania które uwielbia bo wiem że chociaż trochę zje. Słyszałam żeby na poprawę apetytu dawać dziecku kiszonego ogórka, ale nie wiem czy to coś daje bo mojemu jeszcze nie dawałam.
babooshka
Ja muszę moją zabawiać podczas jedzenia,daję jej znikopis i rysujemy, albo pokazuję gazetkę z dziećmi,którą uważnie ogląda. Czasem zje samodzielnie, ale rzadko bo bawi się tylko jedzonkiem.U nas "metoda ze zwierzątkiem" nie bardzo działa my mówimy jej że kotek wszystko jej zje, ale akurat ta metada nie bardzo działa bo ona by się z kotkiem chętnie podzieliła....:P(barf)
babooshka
@Degii o tak, cwana z niej "bestyjka"(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.