Menu

niejedzenie 10 miesięcy

Witam!!
Mam taki problem od jakiś 5 miesięcy próbuję przekonać moją córkę do jedzenia różnych rzeczy. Sprawa wygląda tak że mleko i kaszki zjada ostatnio jadła też deserki (tylko te ze słoiczków), ale chwile temu byłą chora i teraz już też gardzi. Jeżeli chodzi o obiady (czy gotowane przeze mnie czy ze słoiczków- wszystkich firm) to od razu wypluwa. Jak dajemy kawałek chleba czy jakiegoś owoca to wkłada do buzi i zaraz wychodzi, wkłada i wypluwa.
Już nie wiem co mam zrobić żeby jadła cokolwiek innego niż mleko. Próbowaliśmy też ją trochę przegłodzić żeby zjadła obiad ale nic to nie dawało. Płakała z głodu a obiadku i tak nie zjadła.
Proszę o jakieś podpowiedzi najlepiej z własnego doświadczenia i czy u Was to faktycznie zadziałało.
Pozdrawiam

usniada
 308  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie niejedzenie 10 miesięcy

Odpowiedzi

smerrfetka
MOże przez zęby się taka zrobiła.Moja była okropnym nie jadkiem i niestety musiałam karmić ją na śpiąco,kaszki z dodatkiem owoców ,czy same kaszki,zmiksowane zupki tak by przeleciały przez smoka.A próbowałaś nie podawać jej mleka lub kasz???Zamiast mleka jakiś jogurcik z owockami,albo jajecznicę..chyba jest coś co lubi??
Madzika
a może spróbuj jej dodawać różne zmiksowane warzywa i owoce do kaszki . do kleiku kukurydzianego lub ryżowego zmiksowane mięsko i warzywa. powoli przekona się do smaku i przez smoczek na upartego przejdzie taka zmiksowana kaszko zupka obiadowa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.