Menu

Niemiecki Tropical Islands :)

Kochane moja córcia w maju się tam wybiera I moje pytanko :) Może któraś tam była lub słyszała o tym miejscu? Chciała bym wiedzieć jakie mniej więcej ceny są wyżywienia i atrakcji Wiem tylko tyle że na tej wyspie płaci się chipem a to działa jak karta kredytowa Więc boję się żeby mnie córcia z torbami nie puściła (smiech) I ogólnie chciała bym wiedzieć jak tam jest (grins)

Mam nadzieję że mi pomożecie :)

Za odpowiedzi z góry dziękuję (prezent)

beatka7623
 783  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat wypoczynek

Odpowiedzi

Cookie34
http://www.tropical-islands.de/ jesli Ci to cos da :)
beatka7623
No mam ta stronkę ale tam nic nie ma o cenach (pout)
A ja nawet nie wiem ile dać córce forsy (wow)(wow)
beatka7623
Oj @asafi przegapiłam (kwiatek) W ogóle dzisiaj jestem mało kumata Dzięki (prezent)(prezent)
beatka7623
No ja też nie byłam a chętnie bym się przejechała (pout) No ale młodszej samej nie zostawię (grins) Ceny w sumie nie są wygórowane W Polsce chcąc gdzieś pojechać też trzeba wydać i to sporo (pout)
daryjka87poznan
Wpisz sobie w google wszystko Ci wyskoczy. Zazdroszcze corci, sama bym chciała tam jechac (grins)
joka26
Moja mama się tam wybiera teraz w ten weekend. W skrzynce pocztowej dostała ofertę na wyjazd połączoną z prezentacją jakiś tam produktów ale cena jest powalająca - ok190zł.
W tym wstęp na ten kompleks (pewnie jakiś pakiet podstawowy bez "wypasu")+ przejazd autokarem+nocleg+1obiad. Za tą kasę to warto.
beatka7623
No moja córka to przepłaci bo jedzie z wycieczką szkolną a nauczycieli trzeba opłacić Więc....ale i tam mnie się wydaje że warto bo z tego co widziałam to tam fajnie i ładnie jest (grins) A wspomnień nikt jej nie zabierze Tylko ciekawa jestem czy można tam zdjęcia robić (zla)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.