Menu

Niemowlę a starsze dziecko.

Hej.Chciałam Was zapytac jak sobie radzą Wasze starsze dzieci jeśli jest jeszcze rodzeństwo, małe rodzeństwo czyli niemowlak.Konkretnie chodzi mi o noce.Wiadomo noworodki i małe niemowlaki płaczą po nocach a starsze rano wstaje do szkoły czy do przedszkola.Mój 4,5 letni syn budzi się gdy córcia po nocach płacze i rano wstaje bardzo nie wyspany.Wiadomo w nocy jest ciszej i pomimo tego że śpi syn w innym pokoju to niesie się i słychac płacz dziecka w całym mieszkaniu.Jest mi okropnie szkoda synka bo naprawdę rano nie mogę go czasami dobudzic taki jest nie wyspany.Nie jest tak co noc ale często.

mateuszowa
 554  12

Odpowiedzi

iwona1985
Mój synek 4 miesięczny tylko raz mi płakał w nocy, ale mojej córci ( 4,5 letniej) wcale to nie przeszkadzało spała jak suseł. A jak rano zapytałam czy słyszała jak Alanek płakał to powiedziała że nie i ze zdziwieniem w oczach zapytała" mamo a Alanek naprawdę płakał w nocy".
alinagj1o2
Moi mają 9 i 10 lat .Czasami jak Antek płacze to się obudzą ,ale jak są śpiący to wieczorem wcześniej się kładą .Ja zamykam im drzwi w pokoju i u siebie też .Mały dużo nie płacze bo jestem w stanie go uspokoić więc nie ma źle .
Może kładź córcie wcześniej spać .
tlolek
mój Syn (4,5r) ma sen po tatusiu, salwy armatnie go nie obudzą tak więc póki co tylko raz była sytuacja że usłyszał Julkę w nocy (a "dzierga" się każdej nocy już prawie 2 lata)
mateuszowa
no a mój syn ma właśnie lekki sen
halina21
naszej córce tez nie przeszkadzało i nie przeszkadza jak młodszy brat się czasem w nocy budził i płakał czasem się przebudziła ale zaraz dalej zasypiała więc nie ma problemu
Anciacia
Oli się nigdy nie obudziła jak Przemek w nocy płakał. Ma mocny sen :D
emiliab
Mojego synusia nic nie obudzi jak ma spać, może się walić, palić, jego nic nie ruszy.
ausa
Moj synek po przeczkolu spi jak zabity nawet placzNellki ktorej sporadycznie sie zdarza plakanie w nocy nie jest wstanie go obudziczic pozdrawiam
renata29
Starszy z początku się budził ale szybko się przyzwyczaił i potem go nic nie ruszało,nawet jak mały głodomór wrzeszczał wniebogłosy :)A spali w jednym pokoju.
niki30041988
moja starsza córka śpi w swoim pokoju, 4 mc Emilka z nami, na szczęście od dnia narodzin przesypia noce, więc są bardzo spokojne, ale tak czy siak starsza córa w nocy ma "twardy" sen i ciężko by było ją dobudzić.
Tuptolek
śpimy w jednym pokoju i nie przeszkadza synkowi jak jego braciszek płacze, przekręci się na drugi bok i śpi dalej
czekoladka22
Moja córcia jest nauczona spać przy hałasie tek że jej nie przeszkadzało tylko parę razy na początku jak nie umiała zasnąć bo mały płakał ale jak już śpi to nic ją nie rusza:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.