Menu

niemowle i kaszel

Dzień dobry . Moze tutaj któraś mamusia miała podobny problem albo spróbuje mi pomóc. Moja sześciomiesięczna córcia ma problem z (flegma) .w wieku dwóch miesięcy w grudniu miała zapalenie oskrzelików. Potem zapalenie oskrzeli leczone w domu . Cały czas do niedawna była na pulmicorcie i flegaminie w kropelkach . Do dnia dzisiejszego utrzymuję się u niej kaszel oraz zalegająca flegma (nadmiar) powoduje u niej charczenia podczas oddychania . Osłuchowo jest czysta nie ma żadnego zapalenia. Byliśmy już z nią u pulmonologa ale to nic nie dało i laryngologa . Czy któraś miała podobny problem u swojego maleństwa? Jak mogę jej pomoc pozbyć się tego wszystkiego? Proszę o jakieś porady . Z góry dziękuję.

Dorota17
 704  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie niemowlę kaszel

Odpowiedzi

Anemona
może to alergia, moja córka miała częsty kaszel i do tego sapała i miała problemy z oddychaniem dopiero po sterydach jej przeszło do dwóch lat miała tak często a potem okazało się ze ma astme teraz ma leki wziewne i od kilku lat jest spokój.
amalka
Poszłam z synkiem na urodziny do jego kolegi. jak się w progu okazało- chorego. Do dziś żałuję, że się nie odwróciłam na pięcie i nie wróciłam z Krzysiem do domu. Zaraził się w październiku i dopiero końcem marca, początkiem kwietnia wrócił do przedszkola. Masakra.

Zaczęło się od przeziębienia i tak mi szczekał przez dwa miesiące. Najgorzej było w nocy. Chodziliśmy po ścianach... Potem były litry syropów i inne specyfiki. Pomógł dopiero Montelukast. Pierwsza przespana noc od wielu miesięcy. Okazało się, że Krzyś ma astmę infekcyjną. We wrześniu skończy 9 lat i od dłuższego czasu nie podajemy mu leków ale co się nacierpiał, to się nacierpiał... Polecam wykonanie testów alergologicznych. Możliwe, że przeziębienie uruchomiło astmę właśnie... Tutaj co 3cie dziecko ma astmę. Uroki mieszkania w naszym mieście...
WiolkaKlaman
Z moją córcią było to samo- od lekarza do lekarza, ciągle chora. W sumie to czekamy teraz ( został jeszcze miesiąc) żeby przyjęli nas na obserwację do szpitala, takiego który zajmuje się głównie diagnozowaniem dzieci.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.