Menu

Niemowlę nad morzem

Co myślicie dziewczyny o zabraniu 8miesięcznego dziecka na kilka dni nad nasze morze?mamy zrobiona rezerwacje na początku sierpnia a ja cały czas nie wiem czy to dobry pomysł....boje się czy to nie za wcześnie dla Mikołajka i nawet nie potrafie sie cieszyć tym wyjazdem.

Misia80
 2464  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko w podróży

Odpowiedzi

Estera
My z Emilką byliśmy nad morzem w czerwcu - w czasie tych największych upałów. Jakoś daliśmy radę. Dziecko bez pieluszki albo w samej pieluszce, dobry krem z filtrem ponad 30, czapeczka, odrobina cienia i przyznam, że to były naprawdę wspaniałe wakacje! Kupiliśmy wcześniej taki pół-namiot w którym można się było schować przed słońcem oraz zabraliśmy na plażę (!!!) łóżeczko turystyczne, w którym spokojnie mogła sobie pospać. Bardzo przydało się także nosidełko, bo nie wszędzie można wjechać wózkiem - my na plażę szliśmy po bardzo stromych schodach. Jeśli macie rezerwację - jedźcie, zobaczysz, to będą piękne wakacje.
flora
Tak jak ci już napisały dziewczyny, też myślę, że to dobry pomysł. Wystarczy zabrać parawan, krem - bloker, czapeczkę, nosidełko... Poza tym nie musicie przecież siedzieć cały dzień na plaży. Wystarczy wyjść na dwie godzinki rano, a później na chwilkę po południu. Udanych wakacji!
justa
Pomysł jest dobry :) Zmiana miejsca dobrze robi i nie martw się szczegółami. Miłego wypoczynku :)
Natty
Pobyt nad morzem to świetny pomysł. Nie martw się tym, czy jest to zbyt wcześnie dla Twojego maluszka. Wspólne wakacje z dzidzią to coś wspaniałego. A zmiana klimatu wpłynie nie tylko dobrze na was, ale również na Mikołajka.

Udanych wakacji :)
Misia80
Dziękuję dziewczyny za rady i chyba macie racje,że taki wyjazd może byc bardzo udany:)dzieki Wam zacznę sie powoli nim cieszyć:)pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.