Menu

Nieoczekiwana wizyta

Do was tez teściowa wpada tak po prostu z niecnacka, bez uprzedzenia czy telefonu? Mnie to pomału doprowadza do szału. Mieliśmy inne plany, a tu dzwonek do drzwi MAMUSIA!! Jak mam jej powiedzieć, że wypada zadzwonić żeby jej nie urazić? Nie chcę kwasu w rodzinie ani kłótni.

lilique
 547  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

teściowa wizyta

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Wiesz... tak gdyby wpdla... to bym sie bardzo zdziwila... :D:D:D

Z Iraku nie mozna wpasc przypadkowo...
kasia13_archiwum
A jezeli chodzi o twoja tesciowa... to nie wposc jej z raz... i potem powiedz... Oh... Mamusiu... jak mi przykro... Gdybym wiedziala (tzn. gdybys mnie wczesniej poinformowala), ze zamierzasz wpasc to bym nigdzie nie wychodzila, a tak to skad mialam wiedziec?
kasia13_archiwum
No to mamy rozwiazanie twoich problemow... Wyprowadzic sie... albo tesciowa... za granice... :):):)
Tesa
nie mam takiego problemu. Nie mam teściów.
renatka
Moja teściowa i mój tata maja nawet klucz do naszego mieszkania ale zawsze najpierw dzwonią gdy chcą przyjść ,jak wszyscy.Udaj że nie ma Cię w domu albo powiedz że musisz gdzieś pilnie wyjść,albo powiedz jej wprost że lepiej byłoby gdyby teściowa najpierw zadzwoniła.Ja kiedyś powiedziałam jak weszła sama do domu otwierając sobie drzwi kluczem jak byliśmy w domu,że nabawimy się nerwicy jak nam będzie przeywac w seksie(oczywiście żartem)ale poskutkowało:))
tlolek
ja niestety mieszkam z tesciami oni na parterze a my na pietrze. Masakra. Do momentu ślubu teściowie nawet nie zapukali jak wchodzili do naszego mieszkania. wszystko sie zmieniło zaraz po weselu...
Moj teść czegoś od nas chciał i wparował do mieszkania nawet nie pukając a ja chwile wcześniej zdązyłam suknie ślubną zdjąć z siebie. On nie wiedział co zrobić i powiedzieć, a ja sie na niego darłam stojąc tylko w samej bieliznie. Potem przez tydzień mi sie na oczy nie pokazywał bo się wstydził (jak to mój mąż określił) teraz puka ale zapomina usłyszeć "PROSZE"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.