Menu

nieprawidłowa wysokość dna macicy

Witam. Mam nurtujące pytanie. jestem obecnie w 27 tygodniu ciąży i moja wysokość macicy nie zmieniła się w ogóle od 23 tygodnia tzn cały czas jest na wysokości pępka. Pociesza mnie to ,że moja córcia się rusza czasem nawet pod wpływem kopnięcia się obudzę. nie wiem czy dzwonić do mojego lekarza, dzwoniłam podczas ciąży 2 razy (inne przypadki) i za każdym razem twierdził że panikuję. Czy teraz też panikuję? prosze o radę

tinka11
 738  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie wysokość dna macicy

Odpowiedzi

Anemona
a z kąt ty to wiesz że ci sie nie obniżyła? myślałam że takie coś pewnie może tylko gin stwierdzić? Bo tobie może sie dużo rzeczy wydawać.
Jak by Ci sie widocznie obniżyła to miała być powody do paniki. Ciekawe jakie miałaś po przednie dwa pytania skoro gin Ci tak odpowiedział.
Jak możesz to napisz, pytam z ciekawości.
tinka11
pierwsze to był ból taki jak na miesiączke po odstawieniu luteiny, nie mijał po nospie musiałam cały czas leżeć. a drugi to nie odczuwałąm ruchów w 24 tygodniu ponad 24 godziny dzidzia zaczeła się ruszać po 48 godzinach, potem się dowiedziałam od POŁOŻNEJ, że jak jest się przemęczoną (studiuje zaocznie i siedziałąm na zajęciach od 8 do 20 sob i niedziele) to tak może być ale po solidnym odpoczynku czasem kilku dniowym wszystko wraca do normy.

a jeśi chodzi o moje pytanie to napewno się nie obniżyła oglądam swój brzuszek codzennie i cały czas tak samo. :(
Anemona
ale to chyba nic nieszodzi brzuch obniża sie pod koniec ciazy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.