Menu

Niesforny roczniak

Mam rocznego synka, do którego chyba nie potrafię dotrzeć:( kiedy mu czegoś zabraniam nie rezygnuje tylko robi swoje i patrzy czy ja to widzę. Ja swoje a on swoje. Czy to normalne u rocznych dzieci? Może to głupie pytanie, ale zaczynam myśleć że nie umiem go wychowywać, bo oprócz tego jak mu się coś nie podoba to głośno krzyczy? Nie wiem co robić?

Basia79
 1275  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie wychowanie

Odpowiedzi

myszka838383
Mój prawie 3-letni synek też się tak zachowuje. Ja mówię ''nie rób tak'' a on patrzy mi w oczy i na bezczelnego robi swoje. Z tym że on ma już 3 lata a Twój dopiero roczek. (grins) Tak to już jest...mam nadzieje że minie
nataliasia
moja ma 1,5 roku i nic nie jest jej w stanie odwieść od danego pomysłu... Wszystko w zasiegu jej rączek schowałam, zastawiłam itd. i czekam możej jej minie bo krzyki i prośby nic nie dały(smutna)(smutna)
rozowa82
sprawdza cie jak reagujesz na jego niereakcje, niestety w tym wieku zaczynają testowac rodziców (grins) aha i nie mow tak ze nie umiesz wychowywac kazda z nas sie uczy razem z dzieckeim (kciuki) powodzenia
Lexi
Calkowicie naturalny okres. Niestety. Proba sil i granic. Pomoze tylko Twoj upor i konsekwencja. Zycze duzo cierpliwosci (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
tlolek
jak znajdziesz sposób na takiego "łobuziaka" daj znać
mój robi to samo a dodatkowo jeszcze gryzie, jak mu na coś nie pozwolę to krzyczy a później znienacka podleci i dziabnie.
chwiejna
mój mały ma 16 miesięcy i jest nieznośny czekam aż z tego wyrośnie mam nadzieję, ze się doczekam (grins)(grins)
korek221
Testuje Cię na ile sobie może pozwolić - to całkiem normalne
życzę góry cierpliwości(prezent)(kwiatek)
Basia79
Dziękuję za odpowiedzi, myślałam, że popełniam jakiś błąd. Tomuś jest cudownym dzieckiem, ale zaczął robić się uparty i "głuchy" na moje nie! Skoro to przejdzie to jest to pocieszające:):):) pozdrawiam
malwinakochanska
Mam ten sam problem z moją prawie roczną córeczką jest cudowna ale od jakiegoś czasu na każde moje nie,nie wolno odpowiada śmiechem albo biciem dodatkowo zaczyna mi się kłaść na podłodze pokazując tym samym swoje złości.Już sama niewiem co robić,jak reagować na jej zachowanie.Kocham ją całym sercem i nie chcę żeby wyrosła na samolubne niegrzeczne dziecko.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.