Menu

niesmak

Czuję niesmak do tego portalu!
Strasznie lubiłam tu wchodzić i dyskutować ale widać komuś przeszkadzałam. Moderatorzy tej strony są jednostronni.
Zrozumiałam, że nie powinnam być urażona faktem, że ktoś życzył "śmierci" mojemu nienarodzonemu dziecku. Ale za to osoba, która tak w pół słowach to zrobiła ma prawo czuć się urażona, że powiedziałam to co myślę o jej krętactwach tutaj.
Pewnie dostanę teraz kolejne ostrzeżenie i wylatuję...
Pozdrawiam Wszystkie Mamy, które nie potrzebują być "pępkiem portalu" w smutku i rozpaczy swojej tragedii, Serdeczne uściski dla prawdziwych Kobiet a nie płaczków i nudziar...

KlaudynaK
 1611  41

Znajdź pytania na ten sam temat:

niesmak ble

Odpowiedzi

miki1987
(prezent)(prezent) dużo zdrówka
beatka7623
Też nie wiem o co biega Ale dużo zdrówka życzę(prezent)(prezent)
KlaudynaK
Szkoda gadać co i jak... Dostałam ostrzeżenie za kilka słów prawdy. Wykasowano moje chwilki bo pewna osoba poczuła się urażona... (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
nikordia
no ja tez nie wiem o co chodzi .moze napisz konkretniej to się ustosunkujemy
KlaudynaK
@geodonna69 czy ja się łamie?? Mi to rybka czy mnie wywalą. Nie lubię tylko chamstwa... Fakt, ostrzeżenia super sprawa - szkoda tylko, że mało przemyślane! Zawsze są dwie strony medalu... Ble ble ble
Nie trzeba się ustosunkowywać, miałam do powiedzenia to i owo na temat portalu i to zrobiłam.
miki1987
a ja dostałam też dzisiaj ostrzeżenie(grins)
JUSTYLKA
a ja wiem kto to napisał...byłam i jestem oburzona
KlaudynaK
@Justylka - nie tyle o oburzenie tu chodzi... Bo to raczej była głupota. Tylko wypowiedzieć się nie można. A dana "mamusia" i tak będzie tu co chwilę pod innym nickiem... (smiech)(smiech)
JUSTYLKA
bo to chamskie było Klaudynko...ta osoba nie zasługuje na nic
Anieelica
Klaudynko głowa do góry! (kciuki) Nie jestem w temacie, ale nie masz się czym przejmować.... tak tu już niestety jest... (pout) Życzę WAM dużo, dużo zdrówka!(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(cukierek)
beatka7623
A czemu dostajecie ostrzeżenia Jestem tu nowa więc nie czaję o co biega. Może mi wyjaśnicie zasady bo zaczynam się bać o mój język nie wyparzony
KlaudynaK
@beatka7623 jak nauczysz się kłamać i cukrować to raczej ostrzeżenia nie dostaniesz... Ale jak będziesz sobą to prędzej czy później coś tam Ci napiszą... Ja się doczekałam po ponad roku bycia tutaj, więc albo jeszcze dużo przede mną albo już całkiem nie wiele... (grins)(grins)(grins)

A ogólnie było fajnie (kwiatek)(kwiatek)(prezent)(prezent)(kwiatek)
KlaudynaK
@renia3 co racja to racja! Jedno IP - jedno konto i po usunięciu brak powrotu... Ale tu widać wpuszcza się "urażone"... (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ja "pierdziu" to wszystko. Dzisiaj i tak jestem na NIE!! (grins)(grins)
Magdzik
Zgadzam się z Tobią @renia3(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Nasza "góra" pozostawia wiele do życzenia...(pout)(zla)
krasna1
cholera nie wiem co napisać bo nie znam sytuacji....
mam nadzieje,że tamtej idiotki co Ci tak napisała już nie ma....
to jest chore wszystko...
KlaudynaK
Bajki dla grzecznych dzieci...
Przepraszam Dziewczyny ale muszę się położyć. Ble mi się chce, brzusio ściskam i mi nie za fajnie... Marze o łóżku teraz.
Dobranoc
beatka7623
Dzięki za pouczenie ale to jest troszkę zakłamane Jeżeli mam ochotę powiedzieć prawdę to po prostu ją mówię Ale widzę że tu skarżypyty są A ja myslałam że to potal dla dorosłych Dobranoc
euphoria29
Ja też dzisiaj się przekonałam że tu nie można głośno wyrażać odmiennego zdania bo Cię zaszczekają.Moderatorzy jak widać nic nie robią żeby poprawić sytuację i są jednostronni.
@KlaudynaK nie ma się czym martwić.Życzę Ci wszystkiego dobrego.Ci którzy w realu nie mają nic do powiedzenia tu leczą swoje kompleksy(tak jak panna która Cię uraziła).
(prezent)(prezent)(prezent)
Asia935
Nigdy bym niepomyślała że tutaj można spotkac takie złe NetMamy to bardzo przykre:(
sheryl
A ja pamiętam tę sytuację... ta dziewczyna nie mogła zajść w ciążę i miała obumarła ciążę, no jakiś niejasny problem. To co Ci odpisała to szczyt szczytów... desperacja, chamstwo, głupota? Ale jeszcze na skargę poszła? (krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.