Menu

Niespodziewana wizyta (czyt. "nalot":))) )

Tak mi się nasunęło pytanie... Czy lubicie, jak ktoś niespodziewanie Was odwiedza? Lubicie takie "niespodzianki", czy wolicie zapowiedziane wizyty? (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 800  26

Odpowiedzi

ADAMSKA98
lubię jak ktos z nie nacka wpada
Magda27
Ja osobiście wolę zapowiedzianych gości niespodziewanych wizyt nie znoszę:-))
Magdzik
Ja osobiście wolę, jak ktoś mnie uprzedza o swojej wizycie, zwłaszcza znajomi i przyjaciele (sąsiadka też(krejzolka) ) Choć przyznam, że miło jest być tak zaskoczonym, ale tylko przez najbliższą rodzinkę(grins)
mamaasia5
zdecydowanie wole zapowiedziane wizyty,mam wtedy czas na posprzątanie(grins)(grins)(grins). Zależy też kto wpada bo jeśli to przyjaciółka to może być nie zapowiedziana (prezent)
euphoria29
HEHEHE ...dobre pytanie(grins) Siedzimy sobie wczoraj z mężem,godzina 14,relaks po obiadku...nagle ktoś wali do drzwi raz i drugi-mówimy sobie-nie otwieramy.I nagle otwierają się drzwi(rozwieszałam na zewnątrz pranie i ich nie zamknęłam)i do domu pakuje się sąsiadka.....szok!!!(zlosc) Oczywiście powiedzieliśmy że nie mamy czasu i szybko ją przegoniliśmy....SIO!I co Wy na to??
Nie lubię nie zapowiedzianych gości,szanuję swoją prywatność i intymność,no chyba że są to osoby bardzo nam bliskie....stanowczo jestem za umówionymi spotkaniami.(kciuki)(kciuki)(kciuki)
xkasiulax
Ja tam lubię jak mnie odwiedzają bliscy. Przyjaciele,rodzina.... i takie nie spodziewane wizyty mi wcale nie przeszkadzają,(kciuki)
Magdzik
@euphoria (smiech)(smiech)(smiech) Na szczęście moja sąsiadka nie szarpie za klamkę, gdy nie otwieram i wraca na swoje piętro(grins) Też mi się wczoraj to przydarzyło, ale złapała mnie na gg, spytała, czy spałam, bo ona pukała(krejzolka) i za niedługo u mnie była...(wow)(krejzolka)(krejzolka)
Martuska
zalezy kto wpada
euphoria29
A ja mam dwie takie wścibskie sąsiadki które lubią mieć wszystko pod kontrolą(pout) ,do tego wszędzie ich pełno.(smiech)
homie
ja wole zapowiedziane wizyty zdecydowanie :)) poreszta teraz gdzies w tej koncowce ciazy wogole nie znosze gosci
sheryl
zdecydowanie jestem za zapowiedzianymi wizytami
agis
ja lubie niezapowiedziane wizyty
koniczyna
Wolę zapowiedziane wizyty, nie dotyczy to mojej najbliższej rodziny. Oni się przyzwyczaili do mojego stroju domowego(grins)
Zana
ani ja nie wbiegam nie zapowiedziana i nie lubie niezapowiedzianych gości ...
Mandarinios
Ja odkąd się wyprowadziłam i zostawiłam wszystkich przyjaciół i znajomych 500km od siebie to dużo bym dała, żeby ktoś mnie odwiedzał:) nawet niezapowiedziany :) lubię byc przygotowana na spotkania, ale jak ktoś mnie odwiedzi bez zapowiedzi to nie ma problemu :) jakaś herbata czy kawa się znajdzie :):P
Mandarinios
aha no i sama nalotów nie robię :)
Kasia011085
nienawidzę niezapowiedzianych wizyt(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) jestem wtedy wsciekła (zlosc)(zlosc)(zlosc) definitywnie wolę gdy ktoś się zapowie...(kciuki)
Mandarinios
Kasiu :)(kwiatek)
myszka838383
nie lubię niezapowiedzianych wizyt. Jeśli wpadnie siostra, babcia, mama ..to ok..ale znajomi?? nie nie. I nie chodzi o to że moge mieć bałagan..czy jestem nieodpowiednio ubrana (grins) Czasem po prostu nie mam ochoty na wizytę znajomych (źle się czuje itp) a nie lubie wymuszać uśmiechu. Zresztą niektórzy znajomi jak wejdą to nie wiedzą kiedy wyjść! i to mnie wkurza najbardziej!! aaaaaa i lubie wiedzieć o której godzinie mam się ich spodziewać (grins) Nie lubie spóźnialskich (zlosc) Jeśli mówią że będą koło 17 a przychodzą ( co się nagminnie zdarza) o 19..to sorki!!! szlak mnie trafia.
emiliab
Jak to mówią gość w dom, Bóg w dom. Jednak wolę zapowiedzianych gości, bo mogę posprzątać, zrobić coś dobrego do kawy itd. Ale każdy miły gość jest u mnie w domu mile widziany. Ja zawsze sie zapowiadam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.