Menu

Nietrafione prezenty świąteczne - co z nimi robisz?

Prezenty i obdarowywanie innych to zawsze miły gest. Mimo iż czasem niełatwo jest trafić w gust adresata podarunku, dla wielu liczy się przede wszystkim sam akt darowania. Czasem jednak zdarzają się prezenty, dla których trudno znaleźć zastosowanie lub z którymi zwyczajnie "nie można się zaprzyjaźnić" Co zazwyczaj robisz z takimi nietrafionymi prezentami świątecznymi? Pozbywasz się ich czy starasz się je mimo wszystko zachować? Jaki był najmniej udany prezent, jaki do tej pory dostałaś?

NetMamaTeam Team
 448  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy nietrafione prezenty

Odpowiedzi

kama86
Nie mialam nie trafionego prezentu.
Ktos kto mnie zna to wie w czym gustuje i co moze mi sie spodobac.
Jestem tez taka osoba ktora cieszy sie z najmniejszego prezentu nawet jesli bylby nie trafiony.
Dla mnie liczy sie gest i pamiec.
katarynka3311
Nie dostałam takiego, bo cieszy mnie wszystko, liczy się pamięć(prezent)
flame123
Ja mam fioła na punkcie toreb i butów:-). Kiedyś bardzo wzruszył mnie prezent od Zosi (miała jakieś 8 lat). Kupiła dla mnie dwie saszetki kawy Jacobs :-)
amalka
Na Święta dostaję prezenty jedynie od rodziców. Zwykle pieniążki i kupuję sobie to, co chcę (grins) Zawsze są to zakupy praktyczne, na ogół do domu.
Beatka9316
Nie liczy się co liczy się sama pamięć... Ale osobiście jeszcze takiego nie dostałam, ktoś kto mnie zna wie co lubię :) Poza tym mnie cieszy każda rzecz nawet ta najmniejsza i najdrobniejsza :)
Nena
W pierwsza wigilije po ślubie moja teśćiowa podarowala mi flanelowa pidzame koloru łososiowego- okropna była, o to byl jedyny prezent nietrafiony- skończył w kontenerze na ubrania zaraz po świętach. Nigdy potem nie trafilo mi sie by ktoś z blislkich nie trafil z prezentem
tymianek
u nas po prostu pytamy się kto co chciałby dostać i wymienia się kilka rzeczy w rozsądnej cenie, w ten sposób unikamy rozczarowania i wyrzucania pieniędzy w błoto.
iwus198920
z każdego prezentu się cieszę nawet z rózgi :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.