Menu

Nietypowe zabawki waszych dzieci

Czym lubia się bawic wasze dzieci> Ale nie chodzi mi o takie typowe zabawki czylko coś o zupełnie innym przeznaczeniu. Mój synek uwielbia np. z włóczki robić pajęczynę w pokoju i potem przechodzić pod tym i nad tym, żeby niczego nie dotknać, a Gosia z kartonów robi domki dla lalek – a ja tylko znosze kartony z marketu na dole :)

mystery
 809  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

przedmiot zabawa dziecko

Odpowiedzi

Aagataa
Rafał uwielbia puszczać resoraki z rozłożonego łózka polowego – może tak siedzieć cały dzień!
asli
Chłopcy zawsze przerabiali pudełka po butach na samochody – do dzisiaj pod ścianą w ich pokoju jest niezły parking!! (a zostało tylko kilka najlepszych egzemplarzy)
czarnamamba
Iga godzinami potrafi się bawić miskami plastikowymi, lejkami, plastikowymi sztućcami, sitkami itd. - wkłada jedno w drugie, podaje przelewa na niby – minimum godzina spokoju.
kasia13_archiwum
Yasmina kocha bawic sie klamerkami do bielizny.
Fatima zbiera wszelkie opakowania... plastikowe, papierowe, kartioniki, kartoniczki, brokatowe, blyszczace... wszystko i potem tworzy cos z tego. Cos, co ja tylko moge sie domyslac, do czego to sluzy...
ania77
Dominik lubi ciagnac za soba mysz komputerowa. Chodzi z nia po calym domu, jakby szedl z pieskiem na spacer...:-)
rombet
Dawidek potrafi całymi godzinami bawić się klamerkami do bielizny.Robi z nich tory wyścigowe lub jakieś potworki.
AGAO30
Krzyś lubi bawic sie kapslami po piwie a co za tym idzie i butelkami, puszkami. Butelki i puszki układa sobie w rządku, a kapsle układa w piramidke. Może siedzieć tak godzinami pilnuje go jednak aby kapsla do buzi nie włożył.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.