Menu

nietypowo....

drogie mamusie właśnie dowiedziałam sie od lekarza ,że mam macice dwurożną i najprawdopodobniej jestem w ciązy czy któraś z Was też tak miała i donosiła dziecko i wszystko jest ok?

elcia236
 720  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina nadzieja

Odpowiedzi

nikordia
hmmm
to ja ci nie pomoge bo nawet nie wiem co to znaczy....
elcia236
tzn.,ze mam macice w kształcie serca
Mandarinios
a lekarz powiedział co i jak?
tlolek
nie wiem czy to jest to samo ...moja koleżanka ma tzw podwójną macice....jedną ciąze straciłą w 5 tyg ale to lekarze jeszcze nie wiedzieli o jej przypadłości a wczoraj urodziła synka przez cc (inaczej ponoć nie da sie rozwiązać ciązy )
elcia236
mam córcie ale już dwa razy poroniłam, lekarz niby nie powiedział ,że to był powód ale się bardzo martwię
Mandarinios
może skonsultuj to z innym lekarzem.... poproś o dokładnie wyjaśnienie zagrożeń i możliwości...
elcia236
jak na razie to jest jedyny normalny lekarz na którego trafiłam to on tą wadę znalazł i w przyszłym tyg znowu idę na wizytę i wtedy sie okarze co i jak ale wolała bym być przygotowaną
Mandarinios
wiesz, w internecie można wygrzebać informacje na ten temat ale może lepiej się wstrzymać do rozmowy z lekarzem, to on jest najbardziej kompetentny(kwiatek)
ADAMSKA98
ja mam kolezankie ktora ma to samo co ty pierwsze poronila dlatego że ta druga macica uciskała na ta co był płod ;drugie urodzila i trzecie terz ale byla pod scisla kontrola lekarza no i miala cesarki
Ewinia
Ja dowiedziałam się przed ciążą o tym iż mam macicę dwurożną i do tego jeszcze tyłozgięcie. Gdy zaszłam w ciąże nastraszono mnie, że nie uda mi się jej donieść. To było podłe kłamstwo.Zmieniłam lekarza. Mój synek ma już 4 lata, a córeczka 4miesiące. W pierwszej ciąży bardziej uważałam na siebie i miałam częstsze wizyty u gina. Rodziłam naturalnie. Po kilku tyg ciąży macica zmienia swój kształt na bardziej okrągły, tak jak u kobiet z macicami o normalnych kształtach. Widać to wyraźnie podczas badań usg.Na początku" ważne jest umiejscowienie zarodka" -słowa mojego lekarza.
elcia236
dziękuje ślicznie ta nadzieje,że wszystko będzie ok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.