Menu

Nieufność czy pełne zaufanie – jaki jest wasz związek

Czy jesteście zazdrosne i nieufne w stosunku do waszych partnerów? Czy zdarza wam się czasem kontrolować swoja drugą połowę? Zerkniecie czasem na telefon, czy na maile? Czy kiedy on wychodzi, wydzwaniacie do niego, gdzie jest, z kim i kiedy wróci? Czy też darzycie partnera pełnym zaufaniem i nie przyszło by wam nawet takie zachowanie do głowy? Czy jesteście zdania, że w związku należy ufać, czy też wyznajecie zasadę, że same sobie to końca nie ufacie, więc co dopiero mężczyźnie? Napiszcie jakie macie zdania w kwestii zaufania w związku.

Ania
 1651  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina związek partnerstwo zaufanie

Odpowiedzi

Magdzik
Żadne z wymienionych zachowań nie miało miejsca w naszym związku. W pełni sobie ufamy.
MiJa
Znam wszystkie hasła na różne portale,gg,pocztę mojego faceta. On zna moje. Mam pełen dostęp do jego telefonu a on do mojego. Mimo tego nie kontrolujemy się no bo po co? Moim zdaniem ZAUFANIE w związku to jedna z trzech najważniejszych "rzeczy" zaraz obok SZACUNKU I MIŁOŚCI/PRZYJAŹNI.
renata29
Ufam,bez tego nie widzę sensu bycia razem.
niepewna
podobnie jak mija znam wszystkie hasla do kont i telefonu mojego narzeczonego ale nie kontolujemy siebie nawzajem ( on do moich tez ma). jestemy zdania ze skoro sie kochamy to musimy sobie ufac to podstawa do udanego zwiazku
malutka543
Ufamy sobie, czasem zdarza sie ze dzwonie do niego jak jest z kolegami kiedy wroci ale to dlatego ze zazwyczaj mowi o korej wroci a jak go dluzej niema to sie martwie:) znam wszystkie jego hasla bo on zawsze pyta jakie ma bo on niepamieta:) ale nie sprawdzamy sie:)
andziabuziak
tak zaufanie jest
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.