Menu

Niezbyt ciekawy zapaszek kupki..

Czym może być spowodowany? czy to coś poważnego? nie raz tu czytałam,że źle jak kupka dziecka cuchnie.. Livcia jest na samej piersi,robi kupki żółto-zielone o specyficznym (wiadomo jakim) zapaszku i mam wrażenie,że wczorajsza i dzisiejsza ma jakiś inny "odór" może nie,że cuchnie ale na pewno nie ma takiego zapachu jak zawsze tylko gorszy. Jest przeziębiona (ma katarek),ale osłuchowo jest wszystko ok. Antybiotyków nie bierze itp tylko calcium i wit.C .. czy mam się martwić ?

Nicoletta
 533  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie kupka bobasa

Odpowiedzi

Mandarinios
Możliwe, że to kwestia przeziębienia... Jeśli konsystencja i kolor jest bez zmian to ja bym obserwowała, ale nie martwiłabym się na zapas :)
Nicoletta
a jeśli to nie było by od tego? (wit. C daje jej w tym okresie zimowym codziennie już od jakiegoś czasu tylko zawsze dawałam ok 5 kropel.. teraz 2x po 7) .. jeśli nie chodziło by o przeziębienie to co znaczą takie kupy ? mówicie szczerze! konsystencja i kolor bez zmian..
Mandarinios
mi się wydaje, że gorzej jeśli zmienia się zapach, kolor i konsystencja.... Czasem może pojawić się jakiś krótkotrwały problem z trawieniem czy może Ty zjadłaś coś co jej nie przypasowało... ciężko powiedzieć.... problemy z kupką odzwierciedlają problemy z brzuszkiem, poprostu.... jednak różnego pochodzenia dlatego jeśli coś trwa długo i niepokoi powinno się skonsultować z lekarzem...
Cyntia
No ja miałam ten sam problem.Z tym,że moja mała była po kuracji antybiotykowej...to moż eto była przyczyna.
Ja mojej podawałam niforoksazyd i smekte. jest poprawa.
Smekte to mozesz chyba podac bez problemu ze zaszkodzisz.Bo moze tez cos zjadłaś innego .
Nicoletta
dziękuje (prezent)
będę obserwować.. zobaczymy co będzie dalej ..
Achcha
coś zeżarła????????(smiech)(smiech)(smiech)(aniol)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.