Menu

Niezdrowe jedzenie

Czy pamiętacie ze swojego dzieciństwa pokarmy, które jadłyście, a teraz swoim dzieciom nigdy w życiu tego nie podacie? Chodzi mi tutaj o niezdrowe i niewartościowe jedzenie.

cela
 809  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie żywienie dzieci

Odpowiedzi

Achcha
chleb ze śmietaną i cukrem!(grins) jako przegryzka(smiech)
cela
@ollaj zgadza się ,tylko nie do końca to miałam na myśli.
Ja naprzykład zajadałam się u koleżanki: kroma chleba posypana grubo cukrem i polana odrobiną wody z kranu. Tak jadły dzieci w tym domu i mnie wtedy to baaardzo smakowało!(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
cela
@Achcha(kciuki)
cela
Zajadaliśmy się kwiatkami z akacji są słodkie, oczywiście to bez wiedzy mamy. A nie wspomnę już o zielonych (niedojrzałych) owocach(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)
Iwona1977
wtedy zywnosc byla duzo zdrowsza,a teraz wszystko dmuchane,naszpikowane E cos tam, Zreszta jakbyscie widzialy jak ta zywnosc sie czasem produkuje to by sie wam nie dobrze zrobilo(barf) Moj ojciec kiedys pracowal w masarni,ja pracowalam w wytworni wyrobow czekoladowych dla pewnej znanej marki,stad wiem jak to wyglada
cela
Ja miałam kolegę w klasie (podstawówka), który zawsze mówił, że ma chleb ze smalcem i rymbambarem (rabarbar). Do dziś nie wiem czy tak było naprawdę,czy tak tylko mówił, żeby się nie dzielić kanapką(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
cela
@ollaj (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Lexi
ogorki konserwowe z przyprawa magi (smiech)(smiech) i chlebek z maslem i ketchupem (glodna)(glodna)
Remedios
mialo byc o niezdrowych a wyszlo o dziwnych:)) ja sie zajadalam andrutami i soczkami w woreczku opijalam w podstawowce...a dzisiaj na wyciągniecie reki chipsy i inne swinstwa...
Pineczka
Ja jadłam bardzo dużo chipsów i słodyczy, co będę się starała ograniczać mojej Nikoli.
mamaMajeczki
jolla(grins) a moja Majka cebulę jada garściami(grins) a jak tylko zobaczy cebulę na kanapce np. kiedy babcia SOBIE zrobi, to juz babcia z góry jest skazana na to, że tej kanapki na bank nie zje (grins) Majka wciągnie całą (smiech) kanapkę. Ale jak chce to niech je
Remedios
@Ollaj no tak...ale ja zajadałam się bułką z plastrami jabłka z vegetą...i nie byłam w ciąży:D to dziwne ale nie aż takie niezdrowe:)
mamaMajeczki
miała być jollka (kwiatek)
beatka7623
A ja powiem tak Za moich młodych lat(smiech)(smiech) Nie było hamburgerów hot-dogów chipsów i tych innych pyszności(grins) fakt dopiero wchodziły na nasz rynek jak miałam już naście lat I wszystko było zdrowsze niż teraz A ja do tej pory uwielbiam chleb ze smalcem ze skwarkami cebulką i do tego ogóreczek małosolny (glodna) I nie sądzę zeby to było mniej zdrowsze od szyneczki babuni czy innego wytworu 21 wieku(grins) A chleb z cukrem też jadłam i to był przysmak (glodna)
beatka7623
No moja córka wyraziła w tym momencie opinię negatywną na moją odpowiedź Bo teraz jest wszystko smaczne a to co mama jadała jest fuuuuj(smiech)
To zołza (zla)
elinka
chlebek z maselkiem, smietana i mnoooostwem cukru
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.