Menu

niezgodność serologiczna

Mam niezgodność serolog.z mężem.Mam pytanko,macie może niektóre też to samo i czy mieliście problemy z donoszeniem ciąży,mam chłopca i boję się że jeśli miałabym dziewczynke to czy będą problemy.Z góry dziękuje

madziaa
 753  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża

Odpowiedzi

Tosia
ja mam konflikt i jest ok :)...
madziaa
bo koleżanka ma konflikt także i jej powiedziano że dobrze że ma dziewczynke bo chłopca by niedonosiła albo byłby chory,ma w sobie przeciwciała może temu!!!
Kajeczka
ja i siostra bliźniaczka jesteśmy z konfliktu serologicznego i wszystko z nami ok (grins)(awve)
sque
ja też jestem z konfliktu i jakoś żyję (grins)
madzialena
my tez mamy konflikt i z Nati nie bylo problemu, za to teraz mam male klopoty, w zeszlym roku staralismy sie znow o malenstwo i poronilam, a w tym roku miałam pustą ciąze i obawiam sie ze to moze byc powod
karolincia
Moja szwagierka miała konflikt serologiczny i najpierw urodziła dziewczynkę a potem chłopca wszyscy zdrowi podarastali żadnych problemów. Nie wiedziałam że konflikt serologiczny ma coś wspólnego z płcią.
mycha2706
ja mam również konflikt, po porodzie 2 lata temu dostałam zastrzyk który zapobiega problemom przy nastepnej ciąży no i teraz urodziłam super zdrowego i slicznego chłopczyka(grins)
mammma
my też jesteśmy w grupie ryzyka, w obrębie czynnika Rh. ale nasza córka ma krew taką jak ja, więc konfliktu nie było. nie rozumiem tylko dlaczego ma to mieć jakikolwiek związek z płcią??? W ciązy dostałaś przecież surowicę antyD zapobiegajacą chorobie hemolitycznej płodu i w każdej kolejnej ciąży znowu ją dostaniesz. i po porodzie też, jeśli dziecko będzie miało inna grupę niż Ty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.