Menu

Niskie libido

Tak się zastanawiam ile z Was dziewczęta również nie ma ochoty na seks? Bo ja nie mam. I w sumie nie mam z tym problemu, tylko.. mój biedny mąż ma:( Jak dla mnie, od urodzenia Wojtka, seks mógłby nie istnieć. Co zrobić, żeby to zmienić. Ale mam tu na myśli pomoc profesjonalną. Czy któraś z Was z takiej korzystała?
Nie musicie doradzać makijażu, ciuchów, fryzjera itd..:) wszystko przerobione:) Wróciłam niedawno do pracy, depresja w trakcie leczenia, młody wyszedł na prostą, nie mam jakichś koszmarów w domu, ale do wyrka nie chce mi się chodzić:(
A kocham tego mojego bidnego męża i kurcze w kropce jestem. Help!

olena
 1245  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina seks

Odpowiedzi

babooshka
najlepiej iśc do seksuologa, czasem jest tak że tabletki antykoncepcyjne zmniejszają lipido...
babooshka
libido* oczywiście...
olena
tabletek nie biorę:) byłyście któraś u seksuologa??? Co on mi zrobi?:)
babooshka
nie wiem co Ci zrobi, przede wszystkim porozmawia i coś doradzi na pewno, w końcu od tego jest...
babooshka
"Pomocne w odzyskiwaniu sprawności seksualnej są także ćwiczenia Kegla, wzmacniające mięśnie miednicy - mięśnie w w dużym stopniu odpowiedzialne za zdolność kobiety do przeżywania orgazmu. Po kilku tygodniach ćwiczeń wiele kobiet obserwuje zwiększenie zdolności do osiągnięcia satysfakcji seksualnej."
babooshka
Przeczytaj sześć największych zabójców twojego libido i sprawdź co możesz zmienić w swoim życiu już teraz, aby poprawić swoje libido.
1 Stress - jeśli czujesz się przeciążony obowiązkami, twoja głowa pęka, nie masz czasu na nic, twoja praca cię stresuje, wtedy seks jest spychany na dalsze miejsce.Prawdę mówiąc wogóle się o nim nie myśli.Pora zredukować stress który ma wpływ na wiele czynników w twoim życiu, a już na pewno ma wielki wpływ na twoje libido.
2 Brak komunikacji - jeśli nie umiesz rozmawiać po za sypialnią to twoje życie seksualne na tym ucierpi.Zacznij słuchać co ma do powiedzenia twój partner, a kiedy zaczniecie rozmawiać na temat seksu, co na pewno nastąpi jeśli wasze życie seksualne jest dla was ważne, odkryjecie że poruszacie i rozmawiacie także na inne tematy nie tylko łóżkowe.
3 Alkohol - wielu ludzi twierdzi że alkohol jest seksualnym stymulantem, prawda jest taka że nie jest.Oczywiście po alkoholu czujesz się wyluzowany, lepiej ci się rozmawia i w ogóle.Jest to twoje chwilowe alkoholowe wyobrażenie i do tego jest złudne.Nie będę tutaj nikogo pouczał na temat alkoholu, ponieważ sam nieraz lubię sobie coś wypić. Pamiętaj tylko jedno że długoterminowe nadużywanie alkoholu znacznie obniża twoje libido.
4 Zmęczenie - kiedy czujesz się przepracowany czy też zmęczony nic nie przeważy twojego pragnienia snu i odpoczynku.Dlatego daj swojemu ciału to co potrzebuje, a ono zrobi to samo dla ciebie.
5 Zaniedbywania - mam na myśli zaniedbywanie samego siebie, jeśli nie czujesz się dobrze ze samym sobą i swoim ciałem to odbije się to na braku poczuciu własnej wartości i na twoim związku partnerskim.
6 Odżywianie - jest kilka witamin i minerałów które twoje ciało wymaga dla witalnej i owocnej seksualności.Na przykład bez cynku testosteron nie może być nawet produkowany, co będzie miało fatalny wpływ na męskie libido. Dlatego tak ważne jest odpowiednie odżywianie czy też uzupełnianie suplementów w organizmie.
desdemonka
nie wiem co poradzic bo ja jestem wciąż napalona gdy tylko w zasięgu mojego wzroku krąży mój mąż(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.