Menu

NK...

Wiem ze watek juz byl... ale zastanawiam sie czy ktos tak naprawde ze zrozumieniem przeczytal nowy regulamin NK.pl ... i go zaakceptowal ,ja sie przyznam ze odruchowo zaakceptowalam ,ale pozniej zmienilam zdanie ..zmienilam zdjecie profilowe ,ale pewnosci nie mam czy zdjecia z galerii tez nie zostana wykorzystane ... podaje link do poczytania
http://szelest-stron.pl/nowy-regulamin-nk-daj-nam-swoje-zdjecie-do-reklamy-nie-skasujemy-ci-konto.html

(krejzolka)(kwiatek)

Iwona1977
 774  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

nasza klasa

Odpowiedzi

wikaa020
Nie czytalam regulaminu ale skoro od was pojawiaja sie jakies sygnaly to jutro przysiade i to zrobie.
Iwona1977
no ja nie chciala bym widziec siebie na jakiejs ulotce rozdawanej na miescie ...
Anciacia
odruchowo zaakceptowalam (smiech) a kiedy przeczytalam to zmienilam dane i zdjecie glowne, z tego co zrozumialam to oni sobie zycza tylko dyspozycje glownego foto. Nie chce likwidowac konta bo sie przyzwyczailam do niego (smiech) ale jak dalej takie jaja beda robic to chyba zmienie zdanie(zla)
margolcia85
Ale jaja... Normalnie zaraz zrobię porządek na nk! Masakra a jak się wkurze usunę konto! BO TO SĄ NORMALNE JAJA!
ADAMSKA98
też od razu zakceptowałam i nie czytalam
monique25
ja przeczytałam :) chodzi tylko i wyłacznie o zdjęcie główne

"Zgodnie z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631, ze zmianami) wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie przez spółkę "Nasza Klasa Sp. z o.o.”, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. J. Bema 2 (dalej również: "Spółka”) mojego zdjęcia głównego (w tym wizerunku) umieszczonego w ramach portalu prowadzonego pod adresem nk.pl (dalej również: "Serwis”) wraz z imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem w celu umożliwienia prawidłowego i pełnego funkcjonowania świadczonych przez Spółkę usług lub funkcjonalności, jak również w celach reklamowych Spółki i jej kontrahentów, w ramach Serwisu lub poza Serwisem, w szczególności realizując cel społecznościowy.

chodzi dokładnie o to co wymysliła @nicordia (kciuki)(kciuki) aby sytuacja z podaniem Nk do sądu sie nie powtórzyła przyklad sto tysiecy reklam z naszym zdjęciem i imieniem ale tylko na naszym profilu taki o to myk (kciuki)
nikordia
a ja nie usunęłam konta.zmieniłam tylko zdjęcie główne na avatar i wykropkowałam nazwisko.
regulamin czytałam(grins)
LadyNefretete
troszke wyolbrzymiacie z ta nk ....jak ktos nie umie czytac to po co w ogóle porusza sie po internecie ?????? jesli macie watpilowsci napiszcie do nk i oni wam wyjasnia regulamin ..........ode mnie usuneło sie kilkanascie osób w jakim celu to nie wiem ale troche to zabawane .Trzeba czytac ze zrozumieniem tekst tam w tym regulaminie nie ma nic trudnego do zrozumienia .
Beki
Ja usunęłam swoje konto, bo jak pisałam, portal ten zaczął już mnie irytować. Wszyscy znajomi się znaleźli, nowe zdjęcia dodają te same osoby. Nudy jak dla mnie. I jeszcze ten regulamin, śledzik i inne kwiatki denerwujące mnie.
Internautów zirytowało zmuszanie ich do udzielenia zgody spółce na nieodpłatne przetwarzanie danych, w tym wizerunku. M.in. w "celach reklamowych spółki i jej kontrahentów, w ramach serwisu lub poza serwisem". I licencji na praktycznie wszystko, co opublikowali w serwisie.
xkasiulax
Taaa czytałam..... heh nie nie czytałam ale zaakceptowałam (krejzolka) ...mam zamiar zmienić sobie zdjęcie główne a resztę fotek mam zablokowanych
monka21m
zaakceptowalam, ale wykasowalam wszystkie zdjecia i ponadto przeszlam na facebooka, bo tam przynjamniej szopek nie odwalaja
Iwona1977
@Moniqe25 to jak rozumiesz sformuowanie "poza Serwisem"?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.