Menu

No i co wy na to?

Czy któraś w Was się na to nabrała?
http://www.brzuchstop.pl/bonus.php

Matina
 822  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

płaski brzuch dieta odchudzanie

Odpowiedzi

Milki
NIE WIERZĘ w żadne diety cud. nie jestem aż taka naiwna
korek221
pic na wodę...
mamuska926
hehehehhehe
Matina
A jak zamykałyście tę stronę to wyskoczył "błagalny" komunikat? Myślałam, że padnę ze śmiechu. wcisnęłam ANULUJ i dowiedziałam sie UWAGA!że cukier tuczy! Eureka!!!
Beki
Publikacja o tytule "Brzuchstop.pl - płaski brzuch w 14 dni" oraz wszystkie inne informacje należy traktować w formie zabawy. Autor dołożył wszelkich starań, aby zawarte informacje były prawdziwe i rzetelne, ale wyłącza całkowitą odpowiedzialność, za działanie i skutki uboczne. Nie należy traktować słów autora jako pewnik. Należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem tego systemu. Administrator(autor) wyłacza całkowitą odpowiedzialność za korzystanie zarówno z serwisu, jak i produktu. INFORMACJE O ĆWICZENIACH I DIECIE SPRZEDAWANE NA STRONIE BRZUCHSTOP.PL NIE SĄ I NIE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO PORADA MEDYCZA, DIETETYCZNA ANI ŻADNA INNA KTÓRA MA POMÓC POŚREDNIO LUB BEZPOŚREDNIO WYLECZYĆ JAKĄKOLWIEK CHOROBĘ LUB DOLEGLIWOŚĆ. WSZELKIE INFORMACJE DIETETYCZNE PRZEZ NAS DOSTARCZANE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO MATERIAŁ ROZRYWKOWY A NIE PROFESJONALNA PORADA

Aktualizacja.
LadyNefretete
nie chciało mi sie czytac ...bzdury , wolałabym te pieniadze przeznaczyc na dietetyka , lekarz powie co jesc i jak jesc . z reszta 19 kg w 30 dni? jak dla mnie to za duzy wysiłek dla organizmu
Renatka2019
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć(wow)(wow)(wow) A najlepszy był tekst:Uważaj Na Męża, Bo Jak Nie Schudniesz Odejdzie Do Innej... (smiech)(smiech)(smiech)
LadyNefretete
mleko tuczy no masakra jakas :/(smiech)
ulenka091987
@LadyNefretete a ja wczoraj czytałam, że mleko wspomaga odchudzanie (smiech)(smiech)
daryjka87poznan
(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy) Nie wierze.
kasiam146
ha ha ha dobre a najbardziej mnie smiesza komunikaty typu 100% gwarancji a jak nie to zwrot kasy czyli w tlumaczeniu na nasze a jak nie schudniesz to sie zawiniemy i tyle bedziesz widziala swoja kase ale ludzie sa naiwni (smiech)(smiech)(smiech)
MiJa
(smiech)(smiech)(smiech) Uważaj Na Męża, Bo Jak Nie Schudniesz Odejdzie Do Innej...
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
xkasiulax
Nie wierzę,kity ludziom wciskają a kasę zbierają..................l
renata29
nawet tego nie czytałam,wystarczyło,że obejrzałam zdjęcia i już wiedziałam,że to jakaś bzdura
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.