Menu

no i mam kłopot

Na dodatek podwójny. Po pierwsze 26.04 mamy pierwszą rocznicę ślubu i nie mam pojęcia, co zorganizować. Chciałam, żeby to było coś nietypowego. Mój mąz w tym roku stara się dostać do policji, więc wymyśliłam, że kupię sobie na wieczór strój policjantki... No wiecie, nie?:) Weszłam więc na allegro. I tu zaczyna się ten drugi problem. Założyłam sobie konto (nigdy wcześniej nie korzystałam) i kliknęłam przez pomyłkę licytuj na coś, czego nie chciałam. Myślałam, że można się z tego jakoś wycofać, a tu jak się nie zgodzą to kaplica. I co ja mam zrobić?:/ Możecie mi jakoś pomóc, doradzić?? Dziękuję z góry.

Allicja
 768  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Partnerstwo i Rodzina allegro ślub pomyłka

Odpowiedzi

smerrfetka
witaj ja też mam rocznicę żlubu 26 04 heh ale już szóstą:-) wycofać się nie wycofasz jedyne co to może ciebie ktoś przelicytuje,a jeśli nie i niby go wygrasz możesz napisać do tego kto to wystawia że tego nie chcesz ale dostaniesz ostrzeżenie z allegro 3 takie ostrzeżenia kasuje ci konto....
Allicja
Poprosiłam i teraz aż się boję, czy się uda:/ Napisałam, że dopiero założyłam konto i nie miałam pojęcia, jak to działa. Jak nie odwołają, to nie wiem, co zrobię:/ Dziękuję Ci pięknie za odpowiedź
smerrfetka
alicja ja identycznie napisałam to mi napisali że to nie zabawa jak się nie potrafi to się nie wchodzi nawet dzwoniłam ale on musiał wystąpić o jakąś prowizję a wtedy dostaje się unieważnienie nie wiem mże :-)
smerrfetka
wtedy dostaje się ostrzeżenie miało być,może się zasady zmieniły ale wątpię
Allicja
smerrfetka dziękuję Ci ślicznie, o tym nawet nie wiedziałam!! Mam nadzieję, że się uda:) A co do rocznicy, to ehh... pomysłów brak:/
malgosia
to zależy od sprzedającego, można poprosić o unieważnienie przed zakończeniem licytacji, niektórzy nie robią z tego problemu. Warto spróbować. A jak trafiłąś na takiego co nie wycofuje i jak wygrasz, to i tak możesz napisać do niego po zakończeniu licytacji,że rezygnujesz. Trochę nie ładnie, ale jak wyjaśniłąś o co chodzi to powinien zrozumieć. Nic ci nie moze zrobić, najwyżej negatywny komentarz dostaniesz, a to nie koniec świata;)
Allicja
mamarosa, to na dobrego sprzedawcę trafiłaś:)) Ale poplątałam i teraz się martwić muszę:/ Niby rozwiązałam z nimi umowę (w akcie największej desperacji), ale to też nic nie dało:/
alinagj1o2
A moja rocznica ślubu jest dziś i z kolei 7.Pomysł z policjantką świetny i na pewno będziesz tę pomysł wspominać jak strzeliłaś gafę chcąc zadowolić męża.Z tego co się orientuje to musisz zrobić tak jak pisze smerfetka.Ale to zależy jaki jest regulamin i od osoby co wystawiła .Myślę że dasz radę unieważnić.A przynajmniej coś w stylu we dwoje przez pomyłkę zamówiłaś ?
Allicja
Tak, zamówiłam strój policjantki, ale nie ten, więc najwyżej przeboleję:/ (na szczęście rozmiar przynajmniej powinien pasować) Chociaż wolałabym, żeby się udało:)
Allicja
Dziękuję Wam pięknie dziewczyny za pomoc, bardzo mnie uspokoiłyście!! Dziękuję!!
smerrfetka
będzie się działo kurde hehe
Allicja
Jeśli mówisz o rocznicy, to mam nadzieję, że masz rację:)
alinagj1o2
Ważne że strój okolicznościowy,no to fakt i powinno się dziać.Może koleżanka co ma w tym samym dniu rocznicę też się umunduruje.Pozdrawiam i powodzenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.