Menu

no i mam kłopot

Na dodatek podwójny. Po pierwsze 26.04 mamy pierwszą rocznicę ślubu i nie mam pojęcia, co zorganizować. Chciałam, żeby to było coś nietypowego. Mój mąz w tym roku stara się dostać do policji, więc wymyśliłam, że kupię sobie na wieczór strój policjantki... No wiecie, nie?:) Weszłam więc na allegro. I tu zaczyna się ten drugi problem. Założyłam sobie konto (nigdy wcześniej nie korzystałam) i kliknęłam przez pomyłkę licytuj na coś, czego nie chciałam. Myślałam, że można się z tego jakoś wycofać, a tu jak się nie zgodzą to kaplica. I co ja mam zrobić?:/ Możecie mi jakoś pomóc, doradzić?? Dziękuję z góry.

Allicja
 789  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Partnerstwo i Rodzina allegro ślub pomyłka

Odpowiedzi

Allicja
Poprosiłam i teraz aż się boję, czy się uda:/ Napisałam, że dopiero założyłam konto i nie miałam pojęcia, jak to działa. Jak nie odwołają, to nie wiem, co zrobię:/ Dziękuję Ci pięknie za odpowiedź
Allicja
smerrfetka dziękuję Ci ślicznie, o tym nawet nie wiedziałam!! Mam nadzieję, że się uda:) A co do rocznicy, to ehh... pomysłów brak:/
malgosia
to zależy od sprzedającego, można poprosić o unieważnienie przed zakończeniem licytacji, niektórzy nie robią z tego problemu. Warto spróbować. A jak trafiłąś na takiego co nie wycofuje i jak wygrasz, to i tak możesz napisać do niego po zakończeniu licytacji,że rezygnujesz. Trochę nie ładnie, ale jak wyjaśniłąś o co chodzi to powinien zrozumieć. Nic ci nie moze zrobić, najwyżej negatywny komentarz dostaniesz, a to nie koniec świata;)
Allicja
mamarosa, to na dobrego sprzedawcę trafiłaś:)) Ale poplątałam i teraz się martwić muszę:/ Niby rozwiązałam z nimi umowę (w akcie największej desperacji), ale to też nic nie dało:/
alinagj1o2
A moja rocznica ślubu jest dziś i z kolei 7.Pomysł z policjantką świetny i na pewno będziesz tę pomysł wspominać jak strzeliłaś gafę chcąc zadowolić męża.Z tego co się orientuje to musisz zrobić tak jak pisze smerfetka.Ale to zależy jaki jest regulamin i od osoby co wystawiła .Myślę że dasz radę unieważnić.A przynajmniej coś w stylu we dwoje przez pomyłkę zamówiłaś ?
Allicja
Tak, zamówiłam strój policjantki, ale nie ten, więc najwyżej przeboleję:/ (na szczęście rozmiar przynajmniej powinien pasować) Chociaż wolałabym, żeby się udało:)
Allicja
Dziękuję Wam pięknie dziewczyny za pomoc, bardzo mnie uspokoiłyście!! Dziękuję!!
Allicja
Jeśli mówisz o rocznicy, to mam nadzieję, że masz rację:)
alinagj1o2
Ważne że strój okolicznościowy,no to fakt i powinno się dziać.Może koleżanka co ma w tym samym dniu rocznicę też się umunduruje.Pozdrawiam i powodzenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.