Menu

No własnie Przedszkole

Zastanawia mnie ile kosztuje przedszkole? Ile wy płacicie mamusie?

myszol87
 707  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

cena przedszkola

Odpowiedzi

moput
To zależy ile dni dziecko chodzi do przedszkola i na ile godzin jest zapisane. Jeśli od 8.00 do 13.00 to płacę tylko 4 zł za dniówkę żywieniową. Ale moja córka jest od 7.00 do 16.00 więc płacę za każdą godzinę 1,20 zł. plus stawka zywieniowa. Ale jak nie jest obecna nic nie płacimy. Do tego dochodzą oczywiście koszty składek, dodatkowych zajęć, teatrzyków itp.
marzennna125
Ja nic nie place:)
mammma
prywatnie płacę 700 zl miesięcznie z wyżywieniem, zajęciami wszelakimi i poradami spacjalistów (logopeda, dentysta, fizjoterapeuta, psycholog). przedszkole jest profilowane- artystyczne w sensie muzyczne.
Anemona
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE OK 150 ZŁ W TYM TRZY POSIŁKI OSIEM GODZIN W TYM ZAJĘCIA Z RYTMIKI. CZESNE PLACI SIE BEZ WZGLEDU ILE DNI DZIECKO CHODZI DO PRZEDSZKOLA ( CHYBA ZE DWA DNI POWYZEJ SIE PŁACI) A ZYWIENIE ODLICZAJA
kosteczka222
ok. 260zł, ale to za pełny miesiąc - jak mniej chodzi to mniej płacę.
aniol
ja od wrzesnia bede placila za przedszkole panstwoe publiczne czesne co miesica 260 zl plus dodatkowe zajecia narazie wiem ze rytmika bo wszystkie dzieci na to chodza to jest 15 zl wiec jak na poczatek tyle a co dojdzie potem niewiem .
elcia27
Ja płacę za przedszkole publiczne 190 stawka stała miesięczna + 4 zł dzienne wyżywienie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.