Menu

Nocne budzenie

Mój Mały (10 m-cy) już w miarę fajnie przesypiał noce, a od niedawna kręci się, stęka przez sen, wybudza i bardzo ciężko jest go uśpić.Usypiamy go ostatnio nosząc na rękach, ale też na rękach się kreci, stęka, tak jak w łóżeczku, a gdy już się nam wydaje że śpi i kładziemy go do łóżeczka, to sie wybudza i zaczyna płakać. W dzień jest raczej uśmiechnięty i pogodny, więc myślę,że nie jest chory, może ząbkowanie, nie wiem...,ma już 7 ząbków i wcześniej sie tak nie zachowywał jak teraz. Jedyne co pomaga, to zazwyczaj przystawienie do piersi (karmię go jeszcze wieczorem , w nocy i rano), czasami herbatka.Do tego wszystkiego jak mąż go bierze to się wścieka, a jak jak ja to jest spokojniejszy,co wcześniej nie robiło mu najmniejszej różnicy, kto go usypiał. pozdrawiam

Dominika
 580  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta sen

Odpowiedzi

PaniMisiowa
Może wyczuwa że coś Was stresuje? Spróbujcie z wyciszeniem przed snem: wpuście cicha muzykę, przygaście światło i zróbcie relaksujący masaż maleństwu. Te same czynności powtarzane co wieczór zadziałaja na nego jak balsam.
Marlena
Są nawet takie specjalne oliwki "na noc" mają bardzo kojący zapach - powinno pomóc!
Ania
Widać Twoje maleństwo ma teraz nienajlepszy okres, ale faktycznie może właśnie takie wieczorne wyciszanie pomoże mu i Wam spokojnie zasnąć i przetrwać noc. Powodzenia!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.