Menu

nocne budzenie

Witam,
Mój 1,5 roczny synek od kilku dobrych nocy budzi się z przerażającym wrzaskiem w nocy. Trudno jest go uspokoić, a jak się to już uda to nie chce wracać do łóżeczka tylko zmusza mnie do spania z nim na łóżku. Niestety jak śpi ze mną to i tak bardzo niespokojnie, bo popłakuje i się bardzo wierci. Czy macie podobne problemy ze swoimi pociechami? Jak sobie z tym radzicie? Jestem na skraju wyczerpania podobnie jak mój synek. Za każdą odpowiedź dziękuję.
pozdrawiam
Basia

Basia79
 567  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie sen dziecka

Odpowiedzi

avilla1209
sadze ze to jakies zle sny!przezywac w nocy cos co przezyl w dzien!moze oglada jakeis bajki gdzie jest przemoc,strach,moze jego ktos straszy!rone moga byc przyczyny!
monikarogalska2
też to przerabiałam, po jakimś miesiącu przeszło, ale teraz od tygodnia mam inny problem bo mała (17 m-cy) wstaje o 6 rano, a wstawała między 8 - 9. Dla mnie - mega śpiocha to prawdziwy kryzys(krejzolka)
monka21m
Wprawdzie nie mam tak dużego dziecka, ale może spróbujesz zapalać mu małą lampkę przy łóżku, ponieważ może boi się ciemności?
monique25
to chyba norma w tym wieku bo mój tez tak miał ; dzieci podobno przeżywają dzien w nocy i dlatego tak jest ... po pewnym czasie przeszło samo
Kasik34
U nas tez tak bylo i samo po jakims czasie przeszlo
milcia22
synek tak miał około roczku, nic go nie uspokajało, dopiero po kilkunastu minutach dobudzaliśmy go i szliśmy z nim do drugiego pokoju siedzieliśmy przy zapalonym świetle, tak długo aż zasypiał, czasem przy próbie położenia zaczynało się na nowo, wydaje mi się, że u mnie powodem był zegar świecący w nocy na czerwono, strach minął po około miesiącu i do tej pory jest ok.
Basia79
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Przynajmniej wiem, że to nie moja wina i że nie jestem sama z tym problemem:)
pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.