Menu

Nocne płacze

Dziewczyny,nie wiem co jest,moja 14miesięczna córka od jakiegoś czasu budzi się codziennie po 23 z płaczem i to tak prawie co do minuty.Już jej poduszkę zmieniłam,kołderkę,kładłam ją w drugą stronę w łóżeczku.Ale czy leży w swoim łóżeczku czy ze mną w łóżku jest to samo.W nocy czasem też jej się coś śni i zrywa się z krzykiem.Może mi coś ciekawego podsuniecie co mogę jeszcze zrobić bo jeszcze kilka takich pobudek i się wykończę

welka
 686  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem sen płacz

Odpowiedzi

JustiSam
Nasze mamy i babcie wylalyby wosk nad koszulka dziecka(grins) Ja to tak wierze w to i nie wierze, ale sprobowac by nie zaszkodzilo. Moja tesciowa jezdzila do wosku z koszulka Hani. Czy pomoglo? Sama nie wiem. Ale czasem jeszcze sama wylewa w domu, ze niby dziecko sie potem nie boi. Musze przyznac ze jak to zrobi to jest kilka dni spokoju(rzadziej sie budzi w nocy). A innych sposobow niestety nie znam. Trzymaj sie tam!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
koza54
moja córa też miała taki okres, że co noc się budziła z płaczem tak jakby coś jej się złego/strasznego przyśniło. później jej przeszło.
amalka
U nas było podobnie tylko, że synek budził się o 2:00 i to niemal co do minuty. Trochę to trwało ale samo minęło. Co mogę doradzić- zgaś światło w dziecięcym pokoju, połóż się na podłodze i zastanów się co z punktu widzenia dziecka może wyglądać przerażająco. Może coś wisi nad łóżeczkiem, rzuca cień, może drzewa na oknem, duża maskotka...
mamciamajki
Nie wiem czy dziecko ogląda TV?Jak tak to jest to przyczyną. Dziecku się śni i budzi się z płaczem. Koleżanka miała tak samo. Lekarz pow. jej mniej Tv i herbatkę z melisy przed snem. Jak ręką odjął. A jak nie ogląda Tv to pewnie zęby. W tym czasie często wyżynają się kły.
welka
Dzięki dziewczyny.Wczoraj juz nie mogłam napisać bo się zerwała i do 1chulałyśmy.O wosku myślałam bo starszej wylewała babcia męża,niby specjalistka w tych sprawach ale teraz chora i nie ma kto wylać."amalka" tak właśnie sobie pomyślałam że na ścianie przy łóżeczku wisi lampka kwiatek,zgaszona ale może dla niej straszna.Ale nie wiem bo wczoraj zemną w łóżku a darła się jakby ją ktoś ze skóry obdzierał.Tv nie ogląda,tyle co zerknie chwilę jak starsza ogląda.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.