Menu

nocne pobudki

Witajcie,czy wasze dzieci też budza sie w nocy po kilka razy np.żeby sie napić? Moja córeczka skończyła 1,5 roku i wydaje mi sie że powinna przesypiać już całą noc (chyba ze jest chora to co innego),budzi mi sie 3-4 razy w nocy a nawet czasami częściej-nie wiem jak ją od tego odzwyczaić.Może któraś z was miała taki problem i ma skuteczny sprawdzony sposób żeby odzwyczić dziecko od czestego budzienia się w nocy na picie?Pozdrawiam

benia5
 607  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie sen pobudki w nocy

Odpowiedzi

marzenkag
moja odkad skonczyla ok 11 m-cy przesypia cale noce.nie mam tego problemu.
KINGA03
To witaj w klubie. Mam taki sam problem. Identycznie robi mój roczny synek a do tego są noce, że rozbudza się całkowicie i ma ochote na godzinne zabawy. Jesteśmy z mężem nie wyspani, zmęczeni i też mamy wrażenie,że to się nigdy nie skończy. Teraz jestem na etapie próby z herbatką. Dziś będzie 4 noc gdy dostaje samą herbatke. Muszę tak aż do skutku. Tylko,że nad ranem synek ma pełnego pampersa więc i tak sie budzi by przebrać, np: o 4 lub 5 w nocy - bo ta godzina to dla mnie prawieże środek nocy. Muszę być cierpliwa i Tobie też tego życzę.
benia5
Mojej córeczce daje tylko picie,ale uważam że za często sie budzi? Próbowałam ja pokołysać,lub nie zwracać uwagi na nią jak się mi przebudzi ale tylko płacze .
irekzboralski
Mikołaj ma 14 miesięcy i też się budzi tak 2 razy zeby sie napic
Xena28
Mam chłopczyka 3 latka i córcię 1,5 roku. Mały bardzo długo wstawał kilka razy w nocy bo chciał pić. Pewnego dnia zamiast herbatki zaczęłam podawać przegotowaną wodę. Przez kilka dni był bunt potem z dnia na dzień było lepiej a teraz nie wstaje :) Do tego nie podawałam wody w ulubionej jego butelce ze smoczkiem tylko w kubku!!! Warto przemęczyć kilka dni krzyku i buntu dla przespanych nocek :)
Pozdrawiam i powdzenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.