Menu

nocne wedrowki

moj synek 3,5 roku co noc przybiega w noc do naszego lozka.I dopiero jak usnie to mozemy go przeniesc z powrotem.Ale to tez nie na dlugo bo po 2 godz wraca do nas.Juz nie wiem co mam robic?czy to moze byc zwiazane z tym ze jestem w ciazy i on czuje sie juz zazdrosny o mnie?

jolpod
 560  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie sen

Odpowiedzi

smerrfetka
absolutnie ciąża nie ma z tym nic wspólnego,ja to przerabiałam i robiłam tak jak ty jak mała zasneła dopiero ją przenosiłam ale w końcu powiedziałam koniec i jak tylko przyszła w nocy powiedziałam jej że każy ma swoje łóżeczko i śpi u siebie,strasznie płakała histeryzowała ale zostawiłam ją na swoim łożku płaczącą znowu przyszła to ja znowu ją wyniosłam do skutku 2,3 noce były takie mąż się denerwowala bo do pracy ale trudno coś za coś....konsekwencja twój wybór!!!!
katarzyna0403
CIĄŻA NIE MA NIC DO ŻECZY PONIEWAŻ NIEDAWNO BYŁAM W TWOJEJ SYTUŁACJI CHODZIŁAM W CIĄŻY I NASZ 2,5 LETNI SYNEK PRZEBUDZAŁ SIĘ W NOCY I WĘDROWAŁ DO NAS DO ŁÓZKA WSZYSTKO SIĘ ZMNIENIŁO GDY TYLKO URODZIŁAM
aivonka
Mój synek ma 4 lata i spaceruje całymi nocami, przychodzi do naszego łóżka kilka razy w nocy. Już sami nie wiem co z tym zrobić. Dziwne jest to ,że zasypia sam w swoim pokoju bez żadnych protestów, ma zaświecone maleńkie światełko,a mimo wszystko przychodzi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.